Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szomszéd idős asszony fura...

Szomszéd idős asszony fura utalást tett, ezt hogyan lehetett volna lereagálni?

Figyelt kérdés

Már többször áthívott segíteni ebben abban, én meg igyekszem jóban lenni minden szomszéddal, más szomszédokhoz is van hogy átmegyek, vagy ők jönnek át hozzám beszélgetni.


Ez az idős asszony 3 éve költözött ide. megjavítottam amit kért, majd megkínált egy kávéval, amit el is fogadtam.

Már többször voltam így nála, és hát mindig kell "kötelezően" maradni egy kicsit beszélgetni.

Aztán tegnap történt az hogy valami olyasmit mondott, de már nem tudom pontosan idézni hogy "A végén még összeszűröm a levet a fiatal szomszéddal hi hi, mindegy megkaptam amúgy már hogy minek nekem ilyen fiatal, de hát ez az én dolgom nem az övék"


Mondta ezt kicsit kacarászva, de nekem nagyon erős utalás szaga volt.. Zavaromban én is csak nevettem rajta.. Baromira kínosnak éreztem, kb a nagymamám lehetne..


Mit lehet ilyenkor reagálni? Ami nem bántó, de mégis jelezni lehet hogy ilyen biztosan nem lesz!


2023. szept. 7. 18:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Hány éves vagy, és hány éves a hölgy?
2023. szept. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én 29, ő pedig valahol 60 fölött
2023. szept. 7. 19:00
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Jajjaj...😱
2023. szept. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Jajj bizony! Rohadt kellemetlenül éreztem magam. Francért kell ilyeneket mondani egy szomszédnak?!...
2023. szept. 7. 19:08
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

Hanyagold! Fordítsd vissza a történetet: "Nagyon szívesen segítenék, de mint tetszett mondani, az terjed a lakóközösségben, hogy összeszűrtük a levet. Nekem ez így kellemetlen, innentől tessék mást keresni, aki elvégzi a javítási munkálatokat."

Szomorú kiskutya fejet vágsz, sarkon fordulsz és elmész.

2023. szept. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%
Ha bejön akkor csináld meg.
2023. szept. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#6 Nem, nem jön be!.. Tipik nagydarab "konyhás néni"


Belegondolni is rossz..

2023. szept. 7. 21:13
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem a korkulonbseg miatt, de ez alpari igy. Sajnallak. Maskor probalj udvarias, de nemleges, lerazo lenni. Es ha rakerdez, akkor mondd, te sem szeretned, ha barki mast gondolna, mint ami van.
2023. szept. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#5 Inkább nem mondok semmit, úgy teszek mint ha el sem hangzott volna amit mondott. Mert még simán lehet az is hogy csak egy rossz poénnak szánta. Akkor meg én lennék a hülye hogy komolyan vettem..

Csak simán távolságtartóbb leszek vele.

2023. szept. 8. 09:00
 10/15 A kérdező kommentje:
Na most ennek az 55%-osnak mi futott végig az agyán hogy mindenkit lepontozott?
2023. szept. 8. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!