Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csináljak az elmebeteg...

Mit csináljak az elmebeteg szomszéddal, aki megfenyegetett halálosan? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Egy 30 körüli lány él ott, a nagyszülei pár éve meghaltak, ő meg gyorsan beköltözött oda. Ha jól tudom az örökségből fizeti a rezsit mert még életében nem dolgozott. A lakásban nem takarít, már csótányt is láttam a lakás előtt, és az egész lépcsőház bűzlik. Írtó hangos, törést, zúzást is hallottam már onnan. Amikor egyszer szóltam neki, még neki állt feljebb, és mint fenn írtam megfenyegetett ha még egyszer hozzászólok. A szemén meg a viselkedésén láttam egyébként hogy nem százas. Van egy apja, aki letolja az egészet, és elég elfogult vele, egyébként övé a lakás. Mit csináljak? Hívjam rá a diliházat/rendőrséget? Előre is köszi a válaszokat!

2016. máj. 30. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

közös képviselő

jegyző

ántsz

2016. máj. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

közjegyző - birtokvédelmi eljárás


vagy közös képviselő

2016. máj. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

jegyző, birtokvédelmi eljárás

ha fenyegetőzik, akkor hangfelvétel és rendőrségi feljelentés

2016. máj. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ittittitt ***** válasza:
igen ,küld rá a diliházas rendőröket.
2016. máj. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%

Hogy mersz neki szólni? MI közöd hozzá, hogy miből fizeti a lakást? Most komolyan... a saját lakásán belül van a gond, akkor neked ahhoz semmi közöd nincsen!

Ne kéne ennyit másokkal foglalkozni!

2016. jún. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
a fatert kötözd ki egy székhez és a szeme láttára dugd meg a lányát.utána hívd rájük a dolgokat és ők nem tudnak bizonyítékot felmutatni ellened.
2016. júl. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!