Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Veszekedtem édesanyámmal, és...

Veszekedtem édesanyámmal, és 4 óra múlva átjött a szomszéd, és megfenyegetett hogy megver. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mikor ideköltöztünk, a szomszéd nagyobbik fia 17 éves volt, alig várta, hogy 18 legyen és elköltözzön, mert őt is agyba-főbe verte, és lelkileg is terrorizálta. Néha szoktam hallani a lépcsőházban, hogy idegbetegen üvölt a 10 éves gyerekével, hogy menjen az útból és ilyen kis semmiségek miatt. Épp a lépcsőházban mosott fel, amikor hallotta a veszekedést, és állítólag üvöltötte az ajtóból, hogy "üssétek". 4 órával később nyugodtan ülök a szobámban, rámtöri az ajtót, hogy szét fog verni. Többször is mondta, hogy nincs köze hozzá, de ő is ilyenkor ütötte-verte szegény fiát (aki mellesleg gondoskodott a 10 éves féltestvéréről). És mondja anyukám élettársának, miért nem ver meg engem? Ő meg mondta, hogy mert akkor a nagyszüleim kihívják rá a rendőrséget (mert nem nagyon kedvelik őt a nagyszüleim) erre azt mondta, nyugodtan verjétek szarrá, én tanúskodok melletted. Nem mertem visszaszólni neki, hogy tényleg nincs közöd hozzá, és mikor mondta hogy ő is verte a fiát, mondani neki, hogy meg is lett az eredménye alig várta hogy 18 legyen és elköltözzön. De a végén belegondoltam, üssön csak meg, testi sértésért fel lesz jelentve, de addigra üvöltözve távozott a lakásból. Anyukám sajnos túl jóba van vele, ezért merte ezt megtenni. Ti mit tettetek volna, és most mit csináljak? Mert megfenyegetett, ha még 1x veszekedést hall átjön és nem úszom meg, és nagy az esélye, hogy senki nem is fogja leállítani. Egyébként anyukám és az élettársa is kibeszélik, és képmutatóan jópofiznak a szemébe.
2015. szept. 26. 19:56
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
82%
És anyád meg az élettársa mit szólnak a sztorihoz? Mert én úgy dobtam volna ki a helyükben, mint macskát sz.arni. Hány éves vagy?
2015. szept. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy idegen szó nélkül rám töri az ajtót a saját lakásomban, akkor az a minimum, hogy eltöröm az egyik vállát.
2015. szept. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Semmit nem szóltak, ők is meglepődtek mikor átjött, ahogy én. Pedig én eddig jóba voltam vele, átmentem amikor valami baj volt a gépével és megcsináltam. Most meg olyanokat üvöltött, hogy költözzek el. Szerintem a fiának is ezt mondta hogy költözzön el ha nem tetszik valami.. 16 éves vagyok.
2015. szept. 26. 20:07
 4/35 anonim ***** válasza:
25%

"Veszekedtem édesanyámmal, és 4 óra múlva átjött a szomszéd, és megfenyegetett hogy megver. Mit tegyek?

Mikor ideköltöztünk, a szomszéd nagyobbik fia 17 éves volt, alig várta, hogy 18 legyen és elköltözzön, mert őt is agyba-főbe verte, és lelkileg is terrorizálta. Néha szoktam hallani a lépcsőházban, hogy idegbetegen üvölt a 10 éves gyerekével, hogy menjen az útból és ilyen kis semmiségek miatt. Épp a lépcsőházban mosott fel, amikor hallotta a veszekedést, és állítólag üvöltötte az ajtóból, hogy "üssétek". 4 órával később nyugodtan ülök a szobámban, rámtöri az ajtót, hogy szét fog verni. Többször is mondta, hogy nincs köze hozzá, de ő is ilyenkor ütötte-verte szegény fiát (aki mellesleg gondoskodott a 10 éves féltestvéréről). És mondja anyukám élettársának, miért nem ver meg engem? Ő meg mondta, hogy mert akkor a nagyszüleim kihívják rá a rendőrséget (mert nem nagyon kedvelik őt a nagyszüleim) erre azt mondta, nyugodtan verjétek szarrá, én tanúskodok melletted. Nem mertem visszaszólni neki, hogy tényleg nincs közöd hozzá, és mikor mondta hogy ő is verte a fiát, mondani neki, hogy meg is lett az eredménye alig várta hogy 18 legyen és elköltözzön. De a végén belegondoltam, üssön csak meg, testi sértésért fel lesz jelentve, de addigra üvöltözve távozott a lakásból. Anyukám sajnos túl jóba van vele, ezért merte ezt megtenni. Ti mit tettetek volna, és most mit csináljak? Mert megfenyegetett, ha még 1x veszekedést hall átjön és nem úszom meg, és nagy az esélye, hogy senki nem is fogja leállítani. Egyébként anyukám és az élettársa is kibeszélik, és képmutatóan jópofiznak a szemébe."


Hát talán jelentsd fel. Vagy vágd agyon.

2015. szept. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Neki ehhez megis mi köze van? Semmi

Akkor meg??

Mi az, hogy megver?


Maximum fel jelenthet csendhaboritasert

De nem verhet meg


Es anyukad es az élettársa nem mondtak ra semmit se?

Egyáltalán miert engedtek be?

2015. szept. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Azért engedte be anyukám, mert jóba van vele. Meg gondolom azt mondta neki, hogy beszélni akar velem mert hallott mindent. Azt mondta, hogy azért csak most jött át és nem akkor mikor veszekedtünk, mert nem akarta egyedül hagyni a 10 éves fiát. Én meglepődtem hogy átjött még boldogan köszöntem is neki hogy szia erre fenyegetőzni kezd hogy beveri a fejem? Most már az a minimum hogy nem köszönök neki ha összefutok vele a lépcsőházba vagy az utcán.
2015. szept. 26. 20:32
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt egyszer egy hasonló, mert elmebeteg a szomszédunk, azóta már más erőszakos cselekmény miatt bíróság előtt is volt, konkrétan majdnem megölt valakit. Vannak ilyen emberek, anyádékat nem értem, mert a mi szüleink kirúgták innen a szomszédot, de tök részeg volt amúgy. Hát többet ne menj át hozzá az biztos, mi már tizenvalahány éve nem is köszönünk neki, de a legutóbbi balhéja óta szerencsére az egész környék megutálta, így már ki sem jön a házából.
2015. szept. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
És igen, nem mondtak rá semmit.
2015. szept. 26. 20:34
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha valaki azzal fenyegetőzik, hogy megver akkor annak szépen belelépnék a szájába. Úgyis régen kellett már vért törölgetni a bakancsomról.
2015. szept. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a rendőrség nem tud semmit csinálni. Meg addig nem jönnek ki még vér nem folyik (egyik ismerősünk mondta akit vert a férje). Ráadásul ügyelt volna arra hogy ne legyen nyoma a bántalmazásának így ha feljelentenénk a nagyszüleimmel nincs bizonyíték.. Anyám meg a pasija biztos hogy mellette tanúskodna mert hát "csak őket védte".
2015. szept. 26. 20:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!