Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van más is, aki úgy érzi...

Van más is, aki úgy érzi nincs igazi otthona, hontalan?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, 16 éves koromig Magyarországon laktam. Utána kiköltöztünk külföldre, most 25 évesen megint elköltözöm egy másik országba.


Még megvan Magyarországon a házunk, a szobám. És most, hogy elköltözöm, most is még meg fog maradni a külföldi szobám, ágyam abban a lakásban, ahol a szüleim+tesóm laknak. Plusz most ugye ott van az új lakás, ahova most beköltözöm (ez 60 km-re van az eddigi lakóhelyemtől, de egy másik országban).

Mindhárom országban vannak barátaim is, mégis valahogy egyiket sem érzem az igazi hazámnak. Egyikre sem tudom mondani, hogy itthon/otthon, mert kicsit mindegyik annak számít, de egyik se az igazi otthon.


Ez mennyire normális? Lehet így lenni? :D



2023. szept. 25. 13:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Melyik országok ezek?
2023. szept. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
német és francia
2023. szept. 28. 07:36
 13/15 anonim ***** válasza:

Hat ezekbe az orszagokba en se tudnek elni

Foleg nemeto-ba

2023. szept. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Na és miért nem?
2023. szept. 28. 16:23
 15/15 anonim ***** válasza:

Ruhellem német nyelvet

Inkabb angol nyelvteruleten élnék mindenképp

2023. szept. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!