Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnék, nagyon kétségbe...

Mit tehetnék, nagyon kétségbe vagyok esve: árufeltöltőnek sem vesznek fel, akkor mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Lebutított önéletrajzzal jelentkeztem. Kiszedtem belőle minden fölöslegeset. De így sem kellek, egyszerűbb munkákra. Nincs nagy igényem csak egy budapesti vagy vidéki, Pest megyei állás. A fizetés is már mindegy számomra. (Na jó a 210.000 a minimum) Tényleg mindenféle, ide vágó raktári, betanított munkára jelentkezem de semmi. Egyszerűen semmi. Ha egyedül élnék azt hiszem, na tudjátok... de a szüleimmel élek 27 évesen mert nincsen pénzem ők tartanak el.


Ebben az országban mindenki közömbös a másik iránt, de úgy az emberek nagy része is. Most ha nem lenne senkim már rég hontalan lennék!

Milyen ország ez már? Kezdem azt érezni Magyarországon csak megdögleni lehet...


Más is van iylen cipőben? Több éve munkanélküli vagyok, egyfolytában kerestem most is van vagy 4 pályázatom függőben.


Kezdem feladni a reményt, pedig van egy szakmám amit 5-re végeztem, emelt töri érettségim, és beszélek egy kicsit angolul is.


Persze haverokkal meg a mutyival nem tudok versenyezni!!!


Más is van ebben a csávában? Ti mit fogtok csinálni?



#munka, ember, álláskeresés, Magyarország, magyar, férfi, munkanélküli, árufeltöltő, politika, pénz, #álláslehetőség, élet, magány, hontalanság, Fidesz, Orbán, munkanélküliség,
2023. aug. 4. 09:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
53%

"Ebben az országban mindenki közömbös a másik iránt, de úgy az emberek nagy része is."

. Akkor most minek is írtad ki a kérdésed?


De csak egy kérdést: mit tettél azért, hogy hasznos tudj lenni? Mit tanultál?

2023. aug. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
42%

Munkát találni nem nehéz, csak elég sok helyre be kell adni a pályázatot, vagy elmenni tesztírásokra.

A betanított melókra mindenkit felvesznek kis túlzással.

Mi a foglalkozásod, milyen ügyességed van, milyen a fizikumod?

Mehetsz futárnak, vagy végezhetsz plusz iskolát. Felszolgálónak, vagy mehetsz vérplazmát adni nagyon jó pénzért, ha bírod.

2023. aug. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem, nem vesznek fel bárkit! gyanítom nyugdíjasok válaszolnak akik az előző rendszerben voltak aktív munkavállalók, vagy a rendszerváltás idején fiatalok. NEM KÖNNYŰ!!! értsétek már végre meg.
2023. aug. 4. 09:58
 4/24 anonim ***** válasza:
55%

Akkor menj külföldre, mi tart vissza?

Egyébként elég sokunknak sikerült ebben az országban munkát találni, pláne Pesten, ahol te keresel, úgyhogy a hiba valószínűleg nálad van. De ismétlem, menj külföldre, ott biztos jobb lesz.

2023. aug. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
63%
Valóban van mutyi, és sajnos tényleg szét van osztva minden a haverok között, de ez nem a raktári munkákra vonatkozik. Oda tényleg mindenkit felvesznek. Bár az írásod alapján is egy igazi kis rinyagép lehetsz (brühü, Magyarországon minden szar, de nem megyek külföldre, inkább sírok, és eltartatom magam anyuval), nem csoda, ha inkább nem kérnek belőled.
2023. aug. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
55%
Tényleg elég érdekes, hogy állításod szerint nem vesznek fel sehova, a kereskedelemben nagyon sok munkavállalót keresnek folyamatosan. Kisebb cégekhez is jelentkeztél?
2023. aug. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Még takarító állásra is, de nem válaszolnak. Vagy köszönik de már megtalálták az emberüket, úgy hogy még egy hónap van a jelentkezési határidőig.
2023. aug. 4. 10:15
 8/24 anonim ***** válasza:
35%
Nem, normális ember nincs ilyen csávában, normális ember évek alatt talál munkát a főváros környékén, sőt, hamarabb is. Mielőtt mutyizgatni kezdesz, talán nézz szembe magaddal.
2023. aug. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
45%

2-es vagyok. 48 éves vagyok. egyet megtanultam. ahhoz,hogy elérd a célod, ahhoz folyamatosan és minden erőddel próbálkoznod kell. nemcsak munkakeresésénél, hanem mindennel így van.

nincs rosszabb, mint a kifogásokat keresni, mert az mindig van, ráadásul magadat építed le vele, nem lesz motívációd, depressziós leszel.

Ezt úgy írom,hogy sokáig én is ezzel takaróztam,hogy ez az ország szar hely ,akinek nincs ismeretségi köre. Ami így is van, de nem tudsz rajta változtatni, neked kell alkalmazkodnod és kiállni magad mellett, mert senki más nem fog.

Tehát, ha beadod a jelentkezésedet minél több helyre - nem négy, hanem több tucat-, ahova lehet ,akkor lesz munkád.

figyelni kell a friss hírdetéseket és azonnal telefonálni.

akarattal és pozitív hozzállással megnyílnak előtted a kapuk és még jobban is fogod magad érezni.

2023. aug. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
41%
Ne haragudj, de a 4 függőben levő pályázat semmi. Én most pár hónapja kerestem munkát, 1 hónap alatt 110 helyre adtam be az önéletrajzomat - átlagolva ez napi 3-4. Sajnos a mai világban minden állásra rengetegen jelentkeznek, neked is növelned kell az esélyeidet és ha már évek óta munkanélküli vagy, akkor szerintem illene minden olyan állásra beadnod a jelentkezésed, ami még csak minimálisan is szimpatikus.
2023. aug. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!