Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Unalmas falun felnőni?

Unalmas falun felnőni?

Figyelt kérdés
2023. szept. 26. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
nem unalmasabb mint egy város
2023. szept. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Inkább más..

Van előnye ès hátránya is.

Pont úgy mint a nagyvárosi èletnek.

2023. szept. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Az. Ha egy tényleges faluról beszélünk, akkor rohadt unalmas. Persze, ha most Szombathelyet faluzzuk, akkor nem mondanám, de mondjuk egy 1500 fős faluban kegyetlen unalmas az élet.
2023. szept. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Nekem az volt
2023. szept. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Az. Sok faluban nincs más lehetőség a szórakozásra, mint a kocsmázás, ezért is van az, hogy az alkoholisták többsége falusi.
2023. szept. 27. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Ezt mindenki máshogy éli meg.

Én el sem tudnám képzelni az életemet máshol. (Esetleg valami nagyon falusias kisvárosban, mint mondjuk Jánossomorja, vagy Tiszafüred egyes részei, ott szívesen élnék, de inkább faluban.

Munkatársammal épp erről beszélgettünk múltkor, ő meg sehol máshol nem tudná elképzelni az életét, csak panelban. Neki egy falu csak szenvedés lenne. Mint ahogy nekem meg a panel lenne az. Személyiségtől is függ, meg persze attól is elég nagy mértékben, hogy ki hol nőtt fel.

Ami pedig az unalmat, szórakozási lehetőségeket, stb. illeti: hacsak nem valami eldugott zsákfaluról beszélünk, összesen vagy 18 lakossal, akkor az sem igaz, hogy ne lenne lehetőség szórakozni. Lehet, hogy nem helyben, de létezik közlekedés...

2023. szept. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

Mi eljártunk biciklizni

fociztunk az utcán, rákot fogtunk, hóembert építettünk, horszgásztunk. Igen, a kocsmába is benéztünk néha. Àtjártunk a szomszéd falvakba, ismer mindenki mindenkit. Szerintem a párkeresés is egyszerűbb. Már egy ideje városban élek. Tetszik a kényelem, másrészt utálom ezt a lassúságot, meg semmihez nem értést. Ha itt nőttem volna fel, valószínűleg eljárnék teniszezni, meg délutánonként kávézgatnék ismerősökkel. Így "vidékiként" nekem ez túl egyhangú lenne.

2023. okt. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Ez valószínűleg falunként változik.

Például egy 300 fős faluban, ahol van max 10 fiatal , csak templom és kisbolt van az mondjuk biztos hogy nagyon unalmas.

2023. okt. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Falu is akkor jó ha van mellette egy nagyobb város! És egyszerűen be tud utazni az ember szórakozni, vagy vásárolni...

Ahol nincs semmi 100kg körzetben az nem jó!

2023. okt. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!