Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszédaink folyamatosan...

A szomszédaink folyamatosan bagóznak és a füst bejön a gyerekszobába. A költözés nem opció, a gyerek nem költöztethetô másik szobába. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

2023. szept. 27. 05:53
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
29%

Saját telkén? Telkén? Honnan jön a telek?

Nem panelről van szó?

2023. szept. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
90%

Kedves 42-es!

A kérdésből számomra nem egyértelmű, a kommentelők pedig felváltva emlegetik a szomszéd saját telkét/lakását, ezért szerettem volna megtudni a kerdezőtől, hogy mi is a konkrét szitu, de egyelőre nincs válasz 🙂

Én javasoltam a nappelenző-szerűséget, szóval a válasz miatt sem lenne hátrány tudni...

Panelablakban pedig már láttam olyan rácsszerkezetet is kívülről az ablakhoz rögzítve, amire lehetett pakolni akár virágcserepet/edényben kaját hűlni stb., azt lehet valami "füsthatlan" annyaggal is be lehetne borítani, és elkerülné a füst közvetlenül az ablakot (ha elulról jön).

2023. szept. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
0%

41 akkor leirom meg egyszer:

az egyen szabadsaga ott er veget, ahol a masik egyéné elkezdodik

szoval ha szerinted az rendben van, hogy a szomszed kiall a teraszra pofekelni, ami egy az egyben bejon a babaszobaba, akkor ezt a kisbabas szuloknek neman turniuk kell, de ha ok zenet akarnak hallgatni hangosan, azt nem szabnad, mert az OK NELKULI? Miert, a cigarettazas NEM ok nelkuli?

pont ugyanannyira.


erdemes megnezni azokat a videokat, ahol pl buszmegallokban kerik meg a dohanyzokat, hogy oltsak el, mert ott TILOS dohanyozni, es annyira felhaborodnak rajta (miutan elveszik toluk a cigit es elnyomjak), hogy sokszor verekedesbe torkollik a dolog.

na ennyit a dohanyosok toleranciaszintjerol.

johet a negativ!

2023. szept. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
76%

41!

Mielőtt belémállsz, kérlek idézd, hol írtam, hogy ez rendben van???

Én csak azt írtam, hogy nem vagyok meggyőződve róla, hogy a gyakorlatban a kerdezőnek van bármilyen eszköz a kezében, amivel el is ér valamit, tehát megéri kirobbantani a háborút, ezért keresnék más megoldást.

Tehát akárhányszor leírhatod még, arrogánsan, kötekedve, ahogy akarod, a problémát nem oldottad meg szerintem, de hajrá, ebbe a vitába nem szállok be, én TÉNYLEG segíteni szerettem volna a kérdezőnek, jó éjt!

2023. szept. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
0%

nem voltam arrogans, csak kiemeltem ami felett elsiklott a figyelmed.


en is irtam megoldasokat: beszelni vele, kulturaltan. ha nem erti meg, akkor a) lezarni fustmentesen a lakast

b) megkeresni a legfajobb pontjat es raterdelni, amig nem erti meg, hogy miert kapja :D

2023. szept. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
74%

Ne keverjük már a szezont a fazonnal. A saját tulajdonodban cigarettázást a világon semmilyen törvény nem tiltja, minden jogod megvan hozzá. A zenehallgatás viszont decibelszinthez van kötve, HA azt túlléped, akkor csendháborítást követsz el, ami következményekkel jár(hat).

Ráadásul a zenebömböltetés feltételezhetően jóval több szomszédnak tud bosszúságot okozni, mivel azt körülötted tuti mindenki hallani fogja.. főleg panelokban, ahol sokszor azt is áthallani, ahogy a másik orrot fúj.

2023. szept. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
21%

46: rendben, akkor holnaptol Surstromming-et fogok kajalni minden reggel es este az erkelyen. Tudod, az a budos hal, amitol meg 10 meterrel arrebb is okadni fog mindenki.

Gondolom ez teged nem fog zavarni majd.. a torveny nem tiltja ;)

2023. okt. 4. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
65%

Szóval olyan kaját fogsz enni, aminek a szagától te magad is hányni fogsz. 😄 Csak azért, hogy te aztán jól megmutathasd.. A cigis nem azért cigizik, hogy veled kibsszon, te viszont azért akarsz döglött szagú halat kajálni, h mindenki mással a környezetedben kibszhass.

Oké rendben, váljék egészségedre.

2023. okt. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
0%

48 tevedsz, en nem hanyok tole:) de a szomszed fog..

En is elvezetbol teszem ahogy a bagos is.

2023. okt. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
68%

Aha és honnan is tudod, hogy te nem fogsz, de a szomszéd biztosan? :) Megálmodtad esetleg?

Szomszéd majd max becsukja az ablakot, már ha valóban zavarni fogja a szag, aztán ennyi. Nagyon jó megoldás, valóban. :D

Azt meg most írtad le, h konkrétan bosszúból ennéd a büdös haladat, csak h valahogy te is tudd zavarni a szomszédokat. Rendkívül érett lépés ez felnőtt embertől.

2023. okt. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!