Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszéd tyúkjai folyamatosa...

A szomszéd tyúkjai folyamatosan nálunk vannak, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Tanyán élünk, kerítés van de semmit nem ér, kutyánk van de nagytermetű a feleségem terhes és félek hogy fellökné a kutya ezért többnyire kenelben van csak délután engedem ki, azért 2-3 hetente sikerül neki elkapni egyet.

Szóltunk nekik de azt mondták kapjuk el őket és együk meg -.- elég nehéz elakapni őket és nincs is kedvem szenvedni vele, vannak saját állataink elég azolat etetni de ezek a tyúkok folyamat kitépik a kukoricás zsákot, a teraszunkra szarnak stb..

Feljelenteni nem akarom őket mert nem szeretnénk rosszban lenni velük de mikor szólunk nekik azt mondják hogy azok már a mieink és már úton is van nekik az utánpótlás de azok el lesznek kerítve állítólag -.-

Hogy lehetne kiiktatni ezeket a tyúkokat?



2023. jún. 25. 09:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%

Ez milyen durva! Nem érdekli őket, sőt biztatnak, hogy vadászd le a tyúkjaikat?

Kerítés javításnál nem tudok jobbat. Vagy vegyél egy kistermerü kutyát, pl. pulit, foxit. Ezek nem engednek majd idegen tyúkot hozzátok és megfogják ha mégis atjönnek

Addig is gondolkozz egy nagyobb fagyasztó megvásárlásán ha már úgymond nektek adta a tyukokat. Kutya megfogja, ti feldolgozzátok.

2023. jún. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
28%
El kéne vitetni valakivel a tyúkokat. Például adjál fel hirdetést, hogy tyúk eladó, vagy ingyen elvihető.
2023. jún. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
Én csinálnék belőlük levest, rántott húst. És egy kis pörit nokedlivel.
2023. jún. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%

Én a szomszéd kiscicáját tettem fel a jófogásra, egy aranyos kislány lett az új gazdája, én vittem el neki....

Az előző macskája lett a mi macskánk, elég beteg, már halva születtek a kicsinyei, világosan elmondtam neki, több állatot ne szerezzen, ha nem ért hozzájuk, meg nem képes gondozni őket.

Erre megjelent egy újabb kiscicával, ami nálunk kötött ki.

Magyarország, meg a XIII. századi állatvédelmi törvénye...

2023. jún. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
2# Nem jó, jönnek a C-type-ok elviszik ingyen a tyúkot majd visszajönnek balhezni, hogy zöldséget nem adtál hozzá, majd csak annyit veszel észre, hogy hiányzik még az alumínium kilincs is
2023. jún. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Főzz belőlük levest.
2023. jún. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
68%
Tényleg fogdosd össze őket, nagyon egyszerűen el lehet kapni a tyúkot csapdával pl. Vagy ha van olyan ismerős akkor légpuskával kilövöldözni őket. Utána meg azt csinálsz velük amit akarsz, megeszed, eladod, vagy levágod a szárnyukat hogy ne tudjanak átrepülni és visszadobod a szomszédba.
2023. jún. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
53%
De ha levest főzöl, mi is kérünk! Ennék most egy finom tyúkhúslevest.
2023. jún. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Mamámnak is volt egy szomszédja aki többszöri szólás után sem tudta kordában tartani a csirkéit, így ami átrepült abból leves lett...
2023. jún. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
60%

kedves kérdező. A jó, hibátlan, kitéphtetlen kerítés az alap, nem a nyavajgás. Apránként is megcsinálhatod, havonta öt méter, év végére a tanya körbe lesz kerítve...persze nem botokkal, náddal, hanem új drótfonattal, vas, vagy beton oszlopokkal, aminek ha nekitámaszkodik a kutya, nem dől ki..


Ez a nyugalom és béke alapja..


Ez a tanács tapasztalaton alapszik, és ingyenes.

2023. jún. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!