Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha valamilyen környéken...

Ha valamilyen környéken megjelennek a cigányok, akkor miért nagy az esélye, hogy az a környék élhetetlen lesz?

Figyelt kérdés

Nehéz ezt a kérdést úgy kiírni, hogy ne tűnjön rasszizmusnak. A lényeg a lényeg, egy megyeszékhelyen lakom a Dunántúlon, albérletben, most májusban lesz 6 éve, hogy itt lakok, ez egy panel lakás, viszont nagyon rendezett volt a lakóközösség, nagyon jó volt a környék, a belváros 5 perc sétára, minden elérhető távolságban, igaz, a panelnak vannak hátrányai is, de élveztem itt lakni.


Nem tudom melyik hónapban de megjelent 1-1 cigány család a háztömbben, 1 a felső szinteken, 1 az alsó szinteken.


Mára pedig már szinte csak cigányokat látni az utcán és a házban, hogy miből engedheti meg magának ilyen sok ilyen hirtelen arról fogalmam sincs, csak az elmúlt hónapban 5 alkalommal volt a rendőrség a háznál intézkedni, a lépcsőházban cigányok fekszenek a lépcsőn, néhány autót feltörtek, folyamatos üvöltözés, folyamatosan ordító zene, a barátnőm nem is jön már hozzám, hanem nála találkozunk folyamatosan.


Pont mostanában terveztem lakást vásárolni, de félelmetesnek tartom, hogy ilyen hamar letud zülleni egy környék, és nem szeretnék így járni, saját lakással, nyilván olyan 70-80 milliós lakásra meg nincsen pénzem még, ami talán garantálja, hogy nem fog lezülleni ennyire lévén, hogy a legtöbb ilyen balhés embernek az már megfizethetetlen lenne.


Most is ahogyan a kérdést írom ki üvölt kint a zene.


Bocsánat minden normális cigánytól, hogy egy kalap alá vettelek titeket a selejttel.


Más megoldás nincs mint a költözés és a reménykedés, hogy a másik helyen nem jelenik meg egy sem?


2023. szept. 30. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A viselkedésük miatt.
2023. szept. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%

Forditsd az rlonxodte az uj szitusciot.


Rendethetsz hazibulit buntetlenul.

Add ki az egxik szobsd egy prostinak.

2023. szept. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugye ez Győr?

Sajnos az elmúlt pár évben rengeteg szabolcsi, borsodi költözött a városba, ami nem lenne gond, hanem az a gond, hogy magukkal hozták a "kultúrát"... És még nem is feltétlenül csak romák akik ilyenek és akik miatt rengeteg lépcsőház élhetetlen lett és menekül aki tud.

2023. szept. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Kövezzetek meg, de én ezért nem veszek lakást, inkább bérlek. Mert ott max felmondom a szerződést és elköltözöm ha jönnek a gazsiék de ha az enyém lenne a lakás és ilyen balhés lenne a hely esélyem nem lenne jó árban eladni és abból a pénzből máshol venni.
2023. szept. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Az a baj, hogy az egyetlen megoldást a törvény bünteti. Pedig nagy szolgálat lenne a hazának.
2023. okt. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is Győrre tippelem a várost!

Győriként írom, hogy nem ennyire rossz a helyzet, pedig én Győr-Szigetben élek.

2023. okt. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen az lesz, Hszoboszlón béreltem, nem sok c. lakik ott a városban, de egynek sikerült pont mellém költöznie (társasház).


Rendszeresen azt kellett hallgatnom hogy ordít a cigányzene (akár hajnali 3-kor is), hogy a "barátnőjével" hogy veszekednek/dulakodnak, hogy részegen vagy be drogozva hogy ordítozik.


Meguntam majd egy várossal arréb költöztem szóval lakás bérlős kommentelő +1!

dec. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért? Mert egyszerűen a java részük buta, tudatlan, ezt látták otthon, így lettek "nevelve". Az otthoni viselkedésmintákat viszik tovább, generációról-generációra. (Persze van aki ki tud ebből törni, de lássuk be nem túl gyakori)
dec. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!