Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nem érzitek úgy ,hogy egyre...

Nem érzitek úgy ,hogy egyre élhetetlenebb helyen laktok?

Figyelt kérdés

Laktam vàrosban,faluban,panelban,sorhàzban,hàzban,tégla építésű lakàsban de valahogy mindegyiken azt éreztem,hogy megfulladok és nagyon sokan vannak körülöttem főleg az utóbbi években,amikor egyre több építkezés van.


Mimdenhol ember,ember hàtàn màr. A kormàny meg csak gyàrtatni akarja a gyerekeket pénzért. Màr így sem férünk el. Egyre több és több szomszédom van.

Ahol 1 telek lenne ott feldaraboljàk és építenek rà 4 hàzat.


Meddig fog ez még így menni??????


2023. jún. 24. 10:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az én lakóhelyemen nincs ilyen probléma.
2023. jún. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy zártkerti részen lakok, itt összesen 5 házban laknak.


100-200méterre vannak egymástól a házak, úgyhogy nem! :D


Mindenki ismer mindenkit, és mindenki jóban is van mindenkivel.



Annyi a hátrány hogy rengeteget kell nyírni a füvet, az én telkem is pl 6500 négyzetméter.

2023. jún. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, mint a kettes. Zártkert, erdő, kevés szomszéd, azok sem túl közel. Most éppen azon vagyok, hogy itthon, online kezdjek egy vállalkozást, így kipörgök ebből a társadalmi fosból ami van és csak azokkal az emberekkel érintkezem, akikkel én akarok.
2023. jún. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
De. Az én lakóhelyem egy hétvégi bulizóhellyé vált.. hét közepétől hét végéig lejönnek a fővárosból és itt dorbézolnak, hangosan zenét hallgatnak, a településen keresztülmenő úton 6x-osára megnövekedett forgalom. Borzalmas:(
2023. jún. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Városok nekem is fullasztóak. Másik helyről nem tudok nyilatkozni, mert a felnőtt életemet panelban töltöttem.

Gyerekként laktam falun, az utca utolsó házában. Azt szerettem, de akkor még más is volt a világ.

Úgy néz ki, a városok csak duzzadnak, az aglomerációjuk is növekszik, egyre tágabb, a messzebb eső falvak viszont elnéptelenednek. Kis falvakban nincs munka sajnos. Aki ott marad, az kb segélyből, nyugdíjból, vagy közmunkából él.

2023. jún. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%

Nem igazan.

Viszont ha ennyire zavarnak az emberek, sok orszagban penzt vagy ingyen lakast kapsz hogy isten hata mage koltozz valami zsakfaluba.

A hozzad hasonlok miert nem elnek a lehetoseggel?

2023. jún. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Külföldre költöztem, úgyhogy én szerencsére nem.
2023. jún. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Falu szélén lakom, de egy nagy, modern házban, a szomszédaim csöndesek, meg az egész környék is, gyönyörű a táj, fantasztikus a levegő, imádok itt lakni.
2023. jún. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ja. Budapesten azt látom, hogy minden négyzetmétert ki akarnak használni, sok lakás, ház épül egymáshoz közel. Szerintem elég nagy feszültség lehet ilyen helyeken az emberek közt. Én is társasházban lakom, viszonylag "szellős"-en épített darab, de így is sok az ember. Viszont egy csendes, falusias jellegű kerületben élésnek az az ára, hogy messzebb van a központtól.
2023. jún. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában az, hogy közel élnek emberek egymáshoz, kezelhető lenne, de itt az ember fogalmon van a fő hangsúly. Márpedig az egyre vadabb világban egyre kevesebb az ember és egyre több az egresszív gyökér, aki abban a tévképzetben él, hogy a bolygó az ő személyes jólétére épült és a rajta élők az előbbi cél szolgálatára élnek.
2023. jún. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!