Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miket csinálhatok a felettem...

Miket csinálhatok a felettem lakó lányokkal?

Figyelt kérdés

Társasházban élek anyukámmal. Eddig sosem volt probléma, 3 hónapja viszont ideköltözött 2 csajszi fölénk.

Délután, este, és pl. most is olyan hangokat hallok mintha erőből trappognának, tologatnák a bútorokat. Édesanyám már szept.ben felment szólni nekik, állítólag még rendezkedtek, tényleg tologatták a bútorokat, ilyesmi. Aranyosak voltak, bocsánatot kértek, mondták hogy még 1-2 hétig rendezkednek de utána egy hangot nem fogunk hallani. Anyukámmal ennek örültünk mert ő korán kel dolgozni én meg megyek egyetemre. Na, azóta több mint egy hónap telt el és még mindig. Anyukám ezt nem hallja mert az én szobám fölött van az ő szobájuk is. Szóval engem zavart mindig is.

Na most az én tervem az hogy : Holnap felmegyek és illedelmesen szólok újra. (remélem ennyi kell csak)

Ha megint kezdődik, felmegyek újra, itt már határozotabban rájukszólok.

Ha ezek után sem hagyják abba, anyukám ismerő a lakást tulaját és szólunk neki, hogy ismertesse a lányokkal a társasházi együttélési szabályokat. Ha úgysem akkor jogi útra terelem. Nyilván nekem sincs ehhez kedvem, de a pihenésre igenis szükségünk van. Meg persze nekik sem akarom ezzel megkeseriteni az életüket de nem normális amit csinálnak.

Nem panel egyébként, hanem egy 150 éves 12 lakásos műemlékház.



2023. okt. 11. 02:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
Viszket nekik
2023. okt. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Menj fel és celozz rá "jól vagytok"? Ha leesik nekik,úgyis áthívnak. Probléma megoldva.
2023. okt. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Csupán csak azért írok ide, hogy le legyek pontozva, úgy mint az előttem lévők. 😁
2023. okt. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%

Nah gondolom leleszek pontozva de kitérdekel xd


Szerinted miért nem hagyták abban?Arra várnak hogy felmenjél és szépen odaverjél nekik.

Felmész es megmondod hogy ha bármi van te szívesen segítel csak szoljanak és kedves leszel velük akkor egy pár nap és az ágyukban fogod őket döngölni.

Ennyire nem látod át a dolgokat,könyörgöm.🫣

2023. okt. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%
Aztán hol írta a kérdező, hogy ő fiú, ti kis kangörcsös lúzergyerekek?
2023. okt. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

#5


Bölcs vagy mint mindig.

Kérlek mester, taníts! 🙏

2023. okt. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is ilyen felső szomszédom van. 11kor este bútort pakoltak, fúrtak, zenét hallgattak. Először szépen kértem, másodszor. Persze ők egyből elkezdtek bunkózni hogy mit képzelek magamról. Aztán 3-ra ordibáltam velük. Azóta menni sem mernek éjjel a lakásban. Nem értem ha ennyire fosnak hogy valaki kiabál velük akkor miért csinálják a fesztivált.
2023. okt. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2023. okt. 11. 20:14
 9/12 anonim ***** válasza:
18%

Óh, - úgy izgibb a történet! :D

Nincs szebb, mikor három anyaszült izzadt női test teljes harmóniában egymásba fonódik! :D

2023. okt. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%

#9 áh te rosszabb vagy mint én xd


Kérdező:Akkor elnézést lehet csak szimplán irigyek rád valamiért és ezért csinálják

2023. okt. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!