Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Itthon dolgozik a barátom és...

Itthon dolgozik a barátom és én is. Mivel nagyon ritkán megyünk bárhova, sokszor jár ide a futár. Az utóbbi két hétben minden nap jött valamelyik. Nem fognak emiatt kihordani a faluban?

Figyelt kérdés
Korábban nem nagyon rendelgettem így,de most közeledik a karácsony, a barátom és az én névnapom is,így megszaporodtak a netes vásárlásaink. Múlt pénteken négyféle futár is jött. A mai nap az MPL csomagos megjegyezte,hogy "már minden nap jövök". A szomszédok is be fognak emiatt szólogatni,vagy én reagálom túl a dolgot?
nov. 14. 14:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közük hozzá, nehogy már emiatt ne rendelj, mert mások mit fognak szólni. A futárnak az a dolga, hogy házhoz járva kézbesítsen, nem kérheti számon senki hogy a dolgát kell végeznie, ezért kapja a fizetését. Nem vicceskedni próbált csak, valami csevegést kezdeményezni, ha már lassan nem számít vadidegennek annyit találkoztok?
nov. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom minek szánta,elég monotonul mondta, nem nézett a szemembe sem,csak odavetette foghegyről, közben meg hátra ment a csomagért.lehet,hogy annak szánta,lehet,hogy nem. Minden esetre elég kétértelmű volt.
nov. 14. 14:19
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, ha rendelsz azért, ha nem rendelsz akkor azért fog valaki okoskodni.

Egy normalis futarral meg tobbet is lehet beszélni mint az időjárás.

nov. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Te paranoiás vagy?


Én kb naponta találkozom 6-7 futárral. Nincs ezzel baj, ez a dolguk.. ha rendszeresen rendelsz akk kiviszik így is úgy is.

nov. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nem kellene azzal foglalkoznod, hogy "mit szól majd a falu", mert semmi közük hozzá.

Másrészt: a futárnak az a dolga, hogy kiszállítsa a rendelésed, és ennyi. Hidd el, neki tök mindegy, hogy hova viszi a csomagot és hogy naponta vagy kéthetente jár felétek.


Képzeld el, hogy nekem mozgásszervi betegségem van. Az utóbbi hetekben utcára sem tudok menni, gyógytornász jár hozzám. Még a bevásárlást is házhoz hozatom, mert most csak így tudom megoldani. Se a szomszédok, se a futárok nem szólnak hozzá semmit.

nov. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is, teljesen lényegtelen, ki mit mond, nem kell vele foglalkozni.

Másodszor a szomszédom munkájához tartozik, hogy minden nap több csomagot kap, mégsem problémázik ilyen hülyeségen

nov. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ki a francot érdekel szerinted ez? :D egyáltalán ki ér rá egész nap otthon ülni és azt lesni hogy jött-e valaki a szomszédhoz? :D
nov. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
A munkások is,akik épp a mellettünk levő háznál rakják be az ablakokat erről fecsegtek,és az oldalsó szomszéd is indított el egy pletykát,hogy milyen pazarlóak vagyunk..Ezért kérdezem.
nov. 14. 14:47
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
És ez miért érdekel?
nov. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
14%
Adtál borravalót a futárnak?
nov. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!