Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Minek van ilyen sok külsőre...

Minek van ilyen sok külsőre vonzó lány, ha az összhang csak nagy ritkán van valamelyikkel meg?

Figyelt kérdés
Tényleg olyan rossz, hogy mivel fiú vagyok nekem kell kezdeményeznem de a lányok többsége tiszteletlen, bunkó vagy látszik, hogy nem is nyitott az ismerkedésre, szóval rögtön kuka mind, aztán va, akinek meg az a baja velem, hogy szerinte én túlságosan perverz vagyok, másik meg nekem nem jön be, mert annyira látszik,, hogy sekélyes kis felsznníes picsusz még, van, aki meg hirteln jónak tűnik, vonzódni kezdek hozzá, erre kiderül, hogy cska játszotta magát, hogy bejöjjön nekem, közben meg valódi énje neki is utálatos. Nem értem minek így alkotta meg a természet a lányoka, külsőre szépek, belül férgesek. :(
2013. dec. 27. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
minek tetszik meg annyi? ne mereszd a szemed :D
2013. dec. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy minek van? Ez nem a te döntésed, hanem az övék :P Biztos így is találnak maguknak megfelelő párt, különben nem lennének ilyenek......

Sajnálom, de ezen annyira felesleges rinyálni!

2013. dec. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg nagyon kevés tetszik. Különbözőek vagyunk.
2013. dec. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem azért nem mert nem.


kivéve ha igen.

2013. dec. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én olyan vagyok, ha valaki odajön hozzám, elhív valahova, akkor elsőre igent mondok :D (persze ha azért látszik, hogy nem a kukából mászott ki)

Ha már volt annyi bátorsága, akkor megérdemli :)

én sosem merek kezdeményezni... l/16

2013. dec. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha végül az összes lány, akivel próbálkozol így áll hozzád, nem fordult még meg a fejedben, hogy esetleg benned van a hiba vagy az ízlésedben? Csak kérdem.
2013. dec. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os, inkább az fordul elő, hogy ők nem jönnek be nekem a jellemük miatt hamar dobom is őket. De az is gyakori, hogy ők nem akarnak ismerkedni, nem nyitotta a dolgokra.
2013. dec. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!