Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Itthon dolgozik a barátom és...

Itthon dolgozik a barátom és én is. Mivel nagyon ritkán megyünk bárhova, sokszor jár ide a futár. Az utóbbi két hétben minden nap jött valamelyik. Nem fognak emiatt kihordani a faluban?

Figyelt kérdés
Korábban nem nagyon rendelgettem így,de most közeledik a karácsony, a barátom és az én névnapom is,így megszaporodtak a netes vásárlásaink. Múlt pénteken négyféle futár is jött. A mai nap az MPL csomagos megjegyezte,hogy "már minden nap jövök". A szomszédok is be fognak emiatt szólogatni,vagy én reagálom túl a dolgot?
2023. nov. 14. 14:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
54%
Mondjuk a csomagosnak megmondtam volna, hogy a saját dolgával foglalkozzon, ne azzal, én mit-hová mikor rendelek.
2023. nov. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
52%
Téged anyukád hordott ki. Rossz szót használtál...
2023. nov. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Hát engem ez nem szokott érdekelni. De a csomagos postás és a gls is köszön, mindig kapnak borravalót.
2023. nov. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hacsak nem ez is Magyarorszag, csak en nem arra jarok. Kozepkori meg torzsi tempo, de nem zarom ki, hogy letezhet.
2023. nov. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem foglalkoznék olyannal, hogy a szomszéd meg a másik szomszéd házánál dolgozó munkások mit pletykálnak. Számomra lényegtelen emberek, különben is holnap már találnak új pletykatémát. A futárnak meg az a dolga, hogy kézbesítse a rendeléseket, ha pedig bunkó (ami az idézett megjegyzésből nem következik), akár be is panaszolhatod a cégénél.
2023. nov. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

Én is sűrűn rendelek, és ilyen esetekben szoktam autómatába kérni a csomagot. És akkor rejtve marad az ügy, a szomszédok elől, akik egész nap távcsővel néznek és várják hogy mikor jön az újabb futár.

Ezek följegyeznek mindent, időpontot rendszámot, mekkora a csomag, mi lehet benne, melyik sofőr hozta. Egész hírszerzési hálózat épült ki szerintem az utcánkba, még az is lehet hogy az FBI is beszált a buliba.

Amúgy nem csak vicceltem.

2023. nov. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha állandóan otthon ültök, eddig is jártak a futárok. Kutyát nem érdekli,akit meg igen, az eddig is ezen csámcsogott. Kicsit túlaggódod
2023. nov. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, ez miért is érdekel téged? Én is itthon dolgozom, időspórolás céljából az élelmiszeren kívül kb. mindent rendelek, gyakran jön futár. Még sose jutott eszembe azon gondolkodni, mit szólnak a szomszédok a vásárlási/pénzköltési szokásaimhoz. Őszintén, szerintem néhányan azt hiszik ráadásul, hogy nem is dolgozom és a férjem tart el, mert ugye mindig itthon vagyok. Ez sem tud meghatni.
2023. nov. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!