Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Baleset a lépcsőházban....

Baleset a lépcsőházban. Hibáztam ez miatt?

Figyelt kérdés

Panel házban a lépcsőház ajtóra a szomszédom kislánya kicsi hógolyó matricákat ragasztott fel tél alkalmával. Ezek a matricák lehullottak és a földön voltak én pedig porszívóztam és beszívtam őket, mert azt hittem, hogy kő vagy más kosz, és amikor a sarkot porszívóztam és levettem a csövét csak akkor vettem észre hogy azok hógolyó matricák. (Ilyenkor már nagy részét összeporszívóztam) Majd amikor végeztem, becsuktam az ajtót és rögtön hallottam, hogy kinyitják az ajtót és sír a gyermek és összeszedik a pár maradék matricát. Szerintetek tartozom nekik valamivel? Az én hibám?


Természetesen a szomszéd hölgy sosem takarít az ajtók előtt engem pedig zavar a kosz…



nov. 28. 23:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Nem hibáztál, ha leestek, amúgy sem lehetett volna vele mit csinálni.
nov. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
16%
Végülis a gyereknek egy trauma ez az egész, hogy az ő dolgát felporszívóztad és bevitted a lakásodba és nem látja többé. Lehet, hogy ez miatt nyugtalanul alszik éjszaka vagy emlékezni fog rá egy darabig. De végülis te csak takarítottál, úgyhogy… Szerintem ha jó kapcsolatot szeretnél velük ápolni vehetnél egy ilyen matricacsomagot vagy visszaragaszthatnád az ajtóra mintha mi sem történt volna
nov. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
99%
Ez nem baleset b+ aszittem valaki leesett a lepcson es kitorte a lábát
nov. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
Nem csinàltál semmi rosszat. Alapból minek ragasztanak bármit közös helyiségbe, matricázzon otthon, lakáson belül.
nov. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%

Kettes, a gyerek legalább megtanulja, nem körülötte forog minden, és ha felragaszt valamit ajtón KÍVÜL, annak könnyen lába kélhet. Ilyen a világ.


Kérdező: TE miért tettél volna rosszat, amikor ők szemetelik a lépcsőházat?

nov. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#5 Az egy dolog, de nem szemét volt, valamint rossz volt hallgatni a gyerek sírását…
nov. 29. 20:11
 7/16 anonim ***** válasza:
26%
Nem hibáztál, de azért én is vennék a helyedben egy csomag matricát. Nem nagy dolog, de a pici biztos örülne neki. Még az is lehet, hogy az anyja is rájönne, hogy neki is kellene lépcsőházat takarítani.
nov. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%

Ha hól értem, ők valami szarral teleszemetelték a lakásod előtti területet, te meg takarítás közben felporszívóztad?

Nekem azért esett nekem pár anyutigris, mert rájuk üvöltöttem, hogy este 10 után már igazán nem kellene az ajtómon kopogtatni szügségtelenül. Eleve halloween éjszakáján (amit nálunk amúgy úgy tudom, nem ünnepelnek), én másnap hajnal kettőre mentem dolgozni, és már nyolc körül el tudtam aludni, ami nálam ritka, és konstans felébresztettek, hogy ők cukorkát gyűjtenek a ki.szott gyerekeikkel, haha, milyen vicces. Nem, rohadtul nem az, és én semmi halloweeni dekort nem raktam ki, nem is értem, miért érezték normálisnak, hogy felverjenek. Plusz nálam semmi kaja nincs otthon, nem, hogy édesség a gyerekeknek, még gyümölcs se, egyiknek sem tudtam adni semmit. Tényleg, egy darab alma sem volt otthon, de konstans ráfeküdtek a csengőmre. Tíz után elküldtem őket a halál faszára (éjfélkor kell kelnem ahhoz, hogy normálisan beérjek dolgozni, szóval akkor már egyértelmű volt, hogy aludni nem fogok, de azért érezzék már át, mit művelnek), több lakásból is hallottam szitkozódásokat, hogy ők sem kívánják.

Szerintem mindenki élettere a lakása ajtajáig tart, ha már egy virágot kihelyez a lépcsőházba, azzal akármi történhet. Nagy valószínűséggel az, hogy tűzveszélyesnek ítélik, és felszólítják arra, hogy vegyen vissza. Nekem is volt olyan szomszédom, aki a közös gangot berendezte a saját erkélyének, asztalt rakott ki székekkel, növényeket, stb., aztán ő volt az első, aki konkrét tűznél futva menekülve felbotlott a saját asztalában, és bocsásson meg a világ, nem tudtam nem röhögni rajta, miközben én is menekültem.

nov. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Rossz hallgatni. Majd abbahagyja, és igen, az ilyen szemét.
dec. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
43%
Téged nem az zavar hogy hibáztál, hanem a gyereknek a kibocsájtott sírás hangja.
dec. 11. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!