Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Baleset a lépcsőházban....

Baleset a lépcsőházban. Hibáztam ez miatt?

Figyelt kérdés

Panel házban a lépcsőház ajtóra a szomszédom kislánya kicsi hógolyó matricákat ragasztott fel tél alkalmával. Ezek a matricák lehullottak és a földön voltak én pedig porszívóztam és beszívtam őket, mert azt hittem, hogy kő vagy más kosz, és amikor a sarkot porszívóztam és levettem a csövét csak akkor vettem észre hogy azok hógolyó matricák. (Ilyenkor már nagy részét összeporszívóztam) Majd amikor végeztem, becsuktam az ajtót és rögtön hallottam, hogy kinyitják az ajtót és sír a gyermek és összeszedik a pár maradék matricát. Szerintetek tartozom nekik valamivel? Az én hibám?


Természetesen a szomszéd hölgy sosem takarít az ajtók előtt engem pedig zavar a kosz…



nov. 28. 23:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
96%
Azt hittem a gyereket porszivoztad fel, az lett volna baleset, nem ez a hülyeség.
dec. 11. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
76%
Díszítgessèk a saját lakásukat, ne az egész lépcsőházat ilyen sz4rokkal
márc. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
21%
Ragassz fel napocska matricákat gyorsan. Másnap majd örül.
ápr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
62%
12 nekunk kb olyan a lépcsőházunk mint vmi börtönben a B körlet. Brtonlépcsők vas korlát vas csapóajtók extrém vastag üvegek, hát amikor télre valaki feltett téli matricákat nálunk a vasajtó üvegre (felnőtt mivel gyerekek nincsenek)random (lehet kapta es nem kellett neki hat kiragasztotta a házba), engem valahogy üdített is a látvány és senki le nem szedte.
ápr. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, mindenkivel előfordul valami hasonló.


Én egyszer a fánkosnál álltam sorban és láttam, hogy van egy db szellem formájú fánk. Tetszett, de az előttem álló kislány mondogatta az anyukájának, hogy tetszik neki, ezért hagytam. Sorrakerültek, kértek mindenféle dolgot, a fánkot nem kérték, fizettek, elmentek. Aztán sorrakerültem én és kértem a fánkot. Becsomagolták nekem, mire megjelent a sorban újra az anya a kislánnyal és a kislány hangosan sírt.


Én meg elég hülyén éreztem magam, viszont nem tudhattam, hogy még visszajönnek, ráadásul nem is kell ostoroznom magam, mert tiniként és felnőttként többször is előfordult velem, hogy egy darab akármi volt, én pont azért álltam sorba és pont az előttem levő kérte ki azt a bizonyos utolsó darabot, mert ő se látott bele az én fejembe.

ápr. 21. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

15, nekem kedvenc helyem van a buszon (városi buszon az utolsó hármas ülés, ami a legmelegebb pont a buszon), hányszor fordul elő, hogy előttem felszállók elfoglalják, én meg állok ott mellettük, hátha leszállnak előbb és felszabadul. Van, hogy sosem, akkor így jártam.

Ugyanez a pékségekben, szendvicsezőkben. Vegetáriánus vagyok, igen, baromi frusztráló, mikor állok sorban 10 percet, majd az utolsó zöldséges szendvicset elviszi az orrom elől a sorban előttem álló, nekem meg ment kukába az elmúlt 10 perc, meg el kell mondanom az eladónak, hogy bocs, tárgytalan, nem kérek semmit.

De ilyen az élet, ez van, azért tragédia nem történt, még minden rendben van amúgy minden. Szerintem minél hamarabb megtanulod, hogy elő fog fordulni, hogy nem minden a tervek szerint alakul, annál boldogabb életet élhetsz.

ápr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!