Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tudnak társasházban...

Mit tudnak társasházban állandóan fúrni a lakók?

Figyelt kérdés
Kertesházban nőttem fel, nemrég költöztem társasházba és borzasztó, hogy a szomszédok felváltva állandóan fúrnak. Mi az istent lehet ennyit fúrni? Kétnaponta kompletten átrendezik a lakást vagy unalmukban fel-le szerelik a polcokat vagy mi a franc? Én életemben eddig egyszer fúrtam, mikor egy polcot fel kellett szerelni. Ennyi.

dec. 13. 16:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Panelekben mindig fúrnak valahol,ott nem lehet máshogy semmit a falra fel,vagy beverni.

Ha albérlet,akkor esetleg mehetsz máshová,de sehol sem garantált a csend.Semmilyen építésű társasházban.

dec. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De ez csak egy pár lakásos társasház, szóval nem sokszáz ember lakik itt, mert ott még érthető lenne, hogy valakinek mindig van épp fúrnivalója, de hogy ez az összvissz pár szomszéd miért nem bír magával, mit lehet ennyit fúrni? Mint mondtam én évekig elvoltam fúrás nélkül, gondolom épeszű emberek nem rendezik át a lakásukat heti szinten, nem?
dec. 13. 16:33
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Éltem 2 évig panelben. Én sem értettem, az egyik szomszéd folyamatosan fúrt..

Azóta egy komplett családi házátalakítason vagyunk túl, még most sem tudom mi a fenét fúrtak ott annyit. Szerintem még a csempéket is csemperagasztó helyett felfúrták egyesével, vagy nem tudom... :D

dec. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%

#1 Társasház nem csak panel lehet.


Öreg házak esetében lehetnek javítások,átalakítások,karbantartások.

Sok esetben a "fúrás" lehet vésőgép hangja is öreg rossz villany,vagy víz hálózat javítása miatt.

Bérelj vadi új kertes házat.

dec. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Ember nem tudja, mit lehet non-stop fúrni! Nekem is van egy szomszédom, aki beteg: amióta furkál, azóta az Eiffel-tornyot fel tudta volna húzni akár vályogból is bárki! Szerintem az ementáli sajt is jelenthet már a lakásának, - olyan szinten lyukacsos, - de ő fúr és fúr! Dilis!
dec. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagy a fluktuáció ezekben a házakban, így minden új embernek/családnak nagy az igénye az ujításokra. Amúgy csoda, hogy a falak/panelek még bírják a sok renoválást/fúrást...
dec. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Kicsi a ház, amelyben lakom, de a nulladik dolga minden újonnan beköltözőnek, hogy szétveri, szétvereti a lakást. Felújított lakásokról van általában szó! Szerintem nem tud mit kezdeni sok ember a jólétében magával, - másra már nem is lehet gondolni, ha valaki képes egy teljesen felújított lakást szétverni hobbiból! Az a része érthetetlen számomra, hogy amennyiben nem tetszett neki a vételi állapotban,akkor miért veszi meg a lakást az ilyen? -Kereshet és találhat olyat, amelyik tetszik neki - és adott esetben nem kellene szétveretnie... De nem! :D
dec. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ennek a pszichológiai oldala az hogy tudat alatt tudja mindenki, hogy ha fúr akkor azzal zavarhatja a szomszédokat. Ezért ami tilos az még jobban kell alapon, ha fúr és nem kopog át a szomszéd, akkor az egyenlő a szabadság és a hatalom érzésével. Ilyenkor valószínűleg adrenalin és dopamin termelődik. Erre valószínűleg rá is lehet szokni.
dec. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Ötletem sincs. Mi egyszer fùrtunk 7 èv alatt, a beköltözès utàn.
dec. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőlük...

Lehet nem is a falat fúrja, hanem hobbi barkácsoló és sámlit csinál.

dec. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!