Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszédunk folyamatosan ha...

A szomszédunk folyamatosan ha megy el otthonról rángatja at ajtót, ez valami betegség lehet?

Figyelt kérdés

Mindig mikor megy el kb 5percig rángatja az ajtót.

De ezt este 10 óra után is megteszi.

Nem is lenne gond vele csak az egèsz lakásunk beleremeg.

Ti szólnátok?


2015. jún. 20. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát OCD lehet valszeg
2015. jún. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez OCD. A mi szomszédunk is ilyen csak ő a lépcsőn is lemegy a rángatás után, majd vissza, aztán szerintem körbenéz a lakásban és megint rángat.
2015. jún. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szólnék, hogy ne rángassa oly erősen. De ha kényszerbeteg, akkor hiába: meg kell lenni egy bizonyos rángatás-számnak, hogy megnyugodjon a tag.
2015. jún. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 opened paradise ***** válasza:
Vagy csak rossz a zár...
2015. jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ellenőrzi, hogy tartja-e magát az a zárnyelv vagy mi.

Este belülről rángatja mielőtt lefekszik?

Lepd meg, rúgj bele az ajtóba mikor éppen rángat. Ha nyíltan csinálod, még azt is mondhatod mellé: nem úgy kell azt ellenőrizni, majd én segítek.

Ez nagyon tapló, de legközelebb már halkabban rángatná nem?

2015. jún. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is mindig legalább kétszer megnyitom a bejárati ajtót, hogy bezártam-e tényleg, mert szorongok, hogy mi van, ha nem, és kirabolnak -- régebben nem volt ez, most mindig megpróbálok benyitni, és ha sietek, és elfelejtem, néha olyan erős rossz érzésem van, hogy inkább visszamegyek a kapuból, fel az 5.-re, hogy biztos bezártam-e. Szóval ez lehet szorongás miatt, ha egyenesen rángatja, és régóta, mindig, pl. akkor is, ha van tanú rá, hogy bezárta, akkor is, ha más is látja, akkor ez kényszerbetegség -- lehet szólni, hogy csinálja halkabban, lehet, hogy a hanghatás nem tesz hozzá a betegségéhez, akkor biztos megpróbálja csendesebben csinálni.
2015. jún. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!