Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen az élet egy panelházban?

Milyen az élet egy panelházban?

Figyelt kérdés
dec. 31. 16:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
a szomszédok nemi életét könnyen megfigyelheted
dec. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

Van aki azt szokta meg és szereti,kényelmes neki,stb.

Keveset éltem én is panelben,számomra zord rideg betonketrec,pszichésen nem jó,főleg ami nincs szigetelve és rossz helyen is van.

Elnézést a panel kedvelőktől,ez csak a saját véleményem.

dec. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Kényelmes és hát megfizethető még mindig jobban mint egy kertes vagy társas ház.

Közelben minden ltp-en vannak boltok, orv rendelő és egyéb szolgáltatók és tömegközl ami nem elhanyagolható szempont.

dec. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

Mivel mindig panelban laktam, meg lehet szokni.


Viszont tény,hogy vannak idegesítő zajok,de már ahhoz is hozzászoktam,hogy az alattunk levő néni minden nap 10körül kapcsolja be a mosógépjét és 23:30 környékén centrifugáz a gép :D van mikor simán elalszok nem zavar,de van mikor igen.


Szomszéd gyerekre jön rá,hogy este 9 körül rohangál, az mondjuk extra idegítő,meg dübög az egész ház. De vmilyen szinten ezt is megszoktuk.


Van egy macskás szomszéd akivel küzdök,mert a macskát zsákmánynak tekintő kutyámmal nem tudok közlekedni ha kiengedni a lépcsőházba(az már más persze,hogy felügyelet nélkül állat nem tartozkodhatna a lépcsőházban,pont nem érdekli),este engedi ki,így este utolsó séta előtt írok neki,hogy mindjárt indulunk ,de ezt is vagy elolvassa vagy nem,de meg mondtam neki,hogy számoljon a következményekkel,mert én mindig írok! Ha nem olvassa az ő baja. De mivel több mint egy éve ez megy megszoktam ezt is.



Várom,hogy kertesbe költözhessek,úgy néz ki tavasszal sikerül is.

Nyilván ezek a problémák megszűnne, lesznek újabbak,hszen szomszédok ott is lesznek.

dec. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Nekem pont megfelelő, mivel a többi lakó elég nyugodt, nem zajong és van zöld terület is előtte. Ami zavarni szokott az a mellette levő óvoda. (Kertes házban laktam előtte, ott sokkal idegesebb voltam a hajnali fűkaszálás és az egyéb zajok miatt.) Természetesen panelnál is függ attól, hogy hol van és attól, hogy kik laknak ott.
dec. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%

Amíg panelbe laktunk nem volt gond vele, csak néha rémisztett meg a szomszédba alkoholizáló bácsi. Ő volt az, aki elsején dörömbölve Boldog Új Évet kívánt, nekem meg az ijedségtől a hasamba-akkor terhes voltam-a gyerek úgy elkezdett mozogni, hogy alig kaptam levegőt:D A baráti házaspár női tagjánál ugyan ez volt, mert ők is nálunk szilvesztereztek akkor, és szintén terhes volt. Szóval egy feledhetetlen paneles élmény volt:D


Már családi házba élünk.

dec. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Panel és panel között is van különbség. Ahol a mamám lakott, ott minden zajt lehetett hallani, még a szomszéd köhögését is. Ahol most lakom, az utolsó generációs és nagyon jól szigetelt, nagy ritkán lehet ajtó csapódást hallani a szomszédból.
dec. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
Embertelen. Hozzá lehet szokni, mert mindenhez hozzá lehet szokni, csak milyen áron.
dec. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

Nincsenek határok. Mindenki belelóg mindenki életterébe. Előbb ismered meg mások privát életét, mint hogy megismernéd őket magukat. Pl.: még sose találkoztál a feletted lakóval azt se tudod hogy néz ki de már hallottad orgazmus közben. Vagy még sose láttad a melletted lakót, de már tudod hogy válnak, miután 6 hónapos napi mónikashow-nak és gyereküvöltésnek lehettél tanúja.

Meg mikor fúrnak. Meg ha bogaraik vannak, neked is lesznek egy idő után. Minden átmegy. Nem tudsz kizárni semmit. Egymas életterébe vagytok benne. Ahogy én mondani szoktam, egymás s#ggében.


Plusz ha kinézel az ablakon nem a természetet látod, hanem a masik panelt, betontömböket. Nagyon otthonos...

dec. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Van egy két hely ahol eltudnám viselni a panelban élést pl Gazdagrét, Őrmező meg még Budán pár hely. Amúgy maradok a kertes háznál ott úgysem tudok panelt venni máshol meg nem akarok.
dec. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!