Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kiköltözzek Írországba vagy...

Kiköltözzek Írországba vagy maradjak itthon?

Figyelt kérdés
Jelenleg Magyarországon egy nagy cégnél vagyok project manager(építőipar) három éve. Jelentkeztem egyetemre, mert szeretnék csinálni egy mesterképzést is(februárban indulna), ide szinte tuti, hogy felvesznek. Azonban kaptam egy állásajánlatot Írországból, ahol egy kis céghez keresnek művezető, építésvezető embert. Mindig is szerettem volna egy ideig külföldön élni, de ez jelenleg a karrieremben visszalépés lenne és itthon is elég jó pénzt keresek. Azonban azt is tudom így fiatal felnőttként, hogy hiába keresek jól, nem érzem tervezhetőnek a jövőnket a családommal ebben a szituációban Magyarországon.

nov. 12. 09:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Miért lenne visszalépés egy külföldi karrier? Valószínűleg sokkal többet keresel, nyelvet tanulsz, kiszabadulsz a magyarországi politikai őrültek házából! Más a fél kezét odaadná egy ilyen lehetőségért!
nov. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Menj, én 8 hónapja vagyok Dániában csak azt bántam meg hogy nem előbb jöttem ki.
nov. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen igazad van, de azért nem biztos, hogy sokkal jobban keresnék mint itthon. A nyelv szempontjából biztosan, valamint új technológiák stb..
nov. 12. 09:32
 4/20 A kérdező kommentje:
3-as a családod nem hiányzik, nem rossz érzés itthon hagyni őket? Nélküled telik az idő, testvérek, gyerekek, szülők mindenki öregszik és nem érzed elpazarolt időnek? Mármint az ő szempontjukból, hogy nem vagy velük.
nov. 12. 09:34
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Azért azt számold hozzá, hogy kint megélni is drágább, na meg hova rakod a családot. Ha kiköltöztetsz mindenkit a semmire, akkor drágábban kell eltartani őket. Na meg mennyire is tuti az a munka? Mert egy egyszerű művezető lehet ordas nagy szívás, ha olyan helyre kerülsz.
nov. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Igen utolsó, bennem is ezek a kérdések merültek fel.


Annyi, hogy a család egy fél évig biztosan nem jönne, előtte lakhatást kel intézni és úgy amúgy is hozzászokni az új környezethez.

nov. 12. 09:56
 7/20 A kérdező kommentje:
Azért még kiváncsi vagyok mások véleményére is.:)
nov. 12. 10:51
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Melyik varosban es milyen fizuval kaptal ajanlatot?

Azzal szamolj hogy brutalis lakaskrizis van, arra a 2 lakasra amit naponta meghirdetnek tobb ezren jelentkeznek.

Ha a ceg nem biztosit szallast, akkor kb csak airbnb a biztos elore, ha otthonrol talasz alberletet, es foleg elore kerik a penzt az 99% hogy atveres.

Masik draga kiadas az auto + fenntartas, ha sajat kell, marpedig csaladdal kelleni fog. Akar ketto is idovel.

Az elindulas nehez, de mindenkepp megeri.

Udv Cork-bol.

nov. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Sziaa utolsó! Pont Cork mellett lenne a munka. Esetleg írhatok privátban?
nov. 12. 11:24
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan ide is irhatod. Masnak is kellhet az info.
nov. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!