Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A lakásunkat nem tudjuk...

A lakásunkat nem tudjuk elsötétíteni, mert nincsen mivel.Amikor szexelünk a férjemmel, a szembe szomszédom és mások is távcsövekkel figyelik a műsorainkat. Miért? Mit tudnék ez ellen tenni? Rendőrség? Bíróság?

Figyelt kérdés
jan. 6. 07:35
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%
Van ablakra ragasztható homályosít fólia, nagyon olcsó, elég az ablak alját leragasztani, olyan lesz, mintha jégvirágos lenne.
jan. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
92%
Ma reggelre ezt a kamut sikerült kitalálni?
jan. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon gyenge történet
jan. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Csak, hogy jól értem-e. Nincs egy pokróc, amit az ablak elé eszkábálj belülről, mikor akció van, ha zavar, hogy kukkolnak? Illetve nem lehet függönykarnist felfúrni, nincs redőny, nincs másik helység, vagy nem tudtok nem díszkivilágítás mellett kefélni? És, nem tudjátok mindezt sikoltozás nélkül összehozni, hogy ne tudja a falu apraja nagyja, hogy épp keféltek és van is mit nézni? Vagy szerinted mindenki, folyamatosan az ablakra tapadva bámul egész nap?

Csak kíváncsiságból kérdezem.

jan. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
16%
Volt nőm aki sokszor azonnal le támadott köpni nyelni nem tudtam, szólva van olyan eset amikor nincs idő teljesítményt kell nyújtani azonnal és hát akkor a függöny se számait.
jan. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
1 válaszadótól kérdezem, hol lehet olyan homályosítót venni? Ez érdekelne. A többi válasz az nem válasz. Árverezéssel jutottunk ehhez a lakáshoz, nagyon le van rombolva, és pénzünk sincs költekezni. De szerintem a szexre meg szükségünk van.Szó sincsen vérfürdőről. Ezt miért pedzegeted 4 es? Szerintem sokan vagyunk pénz nélküliek akiknek nem telik egyből mindenre. Mi még fiatal pár vagyunk, másoknak egyből mindenük megvolt? Nem hinném.
jan. 6. 08:02
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Ki írt vérfürdőt? Emellett tartom, hogy egy pokróc az ablakra csak akad és lehet lámpa nélkül is dugni.
jan. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

[link]


De szerintem valami függöny se sokkal drágább

[link]

jan. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem lesz csőtörés vagy fűtés hiba az arverésen megszerzett lakásban, mert ha már ehhez a problémához is kérdést kellett kiírni, akkor ott komoly gondok lesznek.
jan. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
89%
"Amikor szexelünk a férjemmel, a szembe szomszédom és mások is távcsövekkel figyelik a műsorainkat." Elég hihető. Ja, nem.
jan. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!