Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feministák, ti harcoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feministák, ti harcoltok a gangsta rap ellen is, mert károsnak gondoljátok a pasikra nézve?

Figyelt kérdés

Milyen eszközzel teszitek ezt?

Legszívesebben betiltanátok ezeket a dalokat?

Kizárt nálatok egy olyan pasi aki ilyen műfajt hallgat?


Pl:


[link]


nov. 27. 20:07
A kérdező szavazást indított:
Harcolunk ellene: szexista, trágár, káros műfaj.
Nem foglalkozunk vele.
14 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Egyik kedvencem, nem veszem magamra, tök igaza van valahol ugyanis vannak olyan "nők" akikről rappel.

nov. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem feminista nőként is undorodom az ilyen zenétől. Egyetlen kivétel Ganxta Zolee, mert ő alapjáraton olyan, mint egy paródiaember.
nov. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ez a műfaj amúgy a 80-as évek Amerikájában keletkezett. Akkoriban valamivel komolyabb volt mint ma, mert konkrét társadalmi problémákra világított rá szókimondó, illetve néhol talán szarkasztikus módon. Olyanokra, amikről egy akkori középosztálybeli állampolgár nem biztos, hogy tudott.


Csak szólok tehát, hogy a műfajt nem feltétlenül azért találta ki Schooly D, mert szándékosan szexista stb. gondolatokkal akarta tömni a hallgatói fejét. Bàr nyilván pénzt is tudott keresni vele, bejött neki az üzlet.

nov. 27. 20:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Ebben a dalban hol van szexizmus?
nov. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező

Ha neked nem tetszik a dal vagy a műfaj, protestálj ellene.

De ne keress már másokat, hogy tegyék meg helyetted.

nov. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Engem csak az érdekel, hogy az említett társadalmi csoport/mozgalom mit gondol róla.
nov. 27. 20:56
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Én feminista vagyok, de nem harcolok semmi ellen. Megvetem a szexista szövegeket karattyoló rappereket, de nem foglalkozom velük. Aki azon a szinten van, hogy ilyet hallgat azzal eleve nincs mit kezdenem, nem vagyunk egy ligában.
nov. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha az érdekelne mit gondolnak róla, azt kérdezted volna, nem pedig a szájukba adtál volna valami sületlenséget.
nov. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A nok 99%-a itthon amugy se hallgat ilyen zenet , tehat nem kell aggodni.
nov. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Keves benabb dolog van, mint amikor egy rapper azt hiszi, hogy o zenel. A suttyo kovetoik meg ennel a fogalomzavarosnal is rosszabbak.
nov. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!