Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni ezzel így?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni ezzel így? Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Első szerelem volt, amiről pár hétig el is hittem, hogy beteljesülhet, mivel eddig csak viszonzatlan szerelmeim voltak, ráadásul egyszer se tetszettem meg egy srácnak sem. Aztán gyorsan kiderültek a húzásai.

Azóta nagyon magam alatt vagyok, megint elölről kezdhetek mindent (önbizalom, ismerkedés, önértékelés).

Ez öt honapja történt, azóta csak 2x láttam. Még mindig érzek iránta valamit, és rohadtul fáj, hogy neki semmit nem jelentettem (és másnak se).


Minden 20-án (utoljára találkoztunk) és 22-e környékén (ekkor derült ki minden) rendesen depis leszek. Sírok egész nap, motiválatlan vagyok. Ez van minden hónapban. Mikor utoljára találkoztunk úgy, hogy randizgattunk, akkor voltam a legboldogabb, földön túli boldogságot éreztem, volt is önbizalmam. Emlékszem, hogy mosolyogtam egész végig a buszon, és írtam a barátaimnak, hogy milyen boldog vagyok. Alig tudtam elaludni a boldogságtól, nagyon jó nap volt (meg persze az előzőek is). Olyan értéktelennek érzem magam, hogy szavakba nem tudom foglalni.


Sajnos néznem kell a dátumokat, mert dátumokhoz, időpontokhoz vagyok kötve (munka).


2023. jún. 21. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd, ez természetes, de amíg nem lépsz rajta túl, addig nem adsz magadnak esélyt, hogy legyen olyan kapcsolatod, amiben tartósan éled át a boldogságot.
2023. jún. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De éppen ez az, hogy nincs senki. Ezért is meg kellett küzdenem, hogy odáig eljussak. Értem nem tolonganak a fiúk, még jelentkező sincsen.
2023. jún. 21. 12:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Amíg bele vagy ebbe ragadva, addig nem is lesz. Próbálj meg élni, hobbikra, barátokra koncentrálni, egyedül is boldognak lenni és akkor megtalálnak a jelentkezők!
2023. jún. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!