Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barmikor meglatom az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barmikor meglatom az exem eros szorongas kap el,mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

1 eve dobott a holgy,az egesz szakitast sikerult traumakent felfogni.Lelkileg bantalmazott,ram ragadt a depressziojanak egy resze ,stb.Borzalmasan szerettem meg ezektol eltekintve is,de nem ez a lenyeg.


A lenyeg:durvan szorongok neha miota tultettem magam rajta.

Amikor veletlen "osszefutunk" akkor jon az igazi horror,eros szivdobogas,leblokkolok miegymas.Legtobbszor buszon futunk ossze ami egy laza 1 oras utnak felel meg,mire leszallok mar a szivem kiugrott.


Sokszor mikor indulok a megalloba azok filozok,hogy konyorgom ne legyen itt.Most jelenleg is elkapott ez a rossz erzes,szinte biztos vagyok benne h osszefutunk.


sokat filoztam azon,hogy miert szorongok ha latom,de talan azert,mert hagytam h ugy banjon velem,ahogy.Nem kellett volna hagynom,de szerettem,es segiteni akartam neki nagyon meg akkor,de itt tanultam meg azt,hogy nem lehetek hos,sem nagyon semmi.

Olyannyira megtanultam,hogy meg tovabbra is az-az erzesem van,hogy nem szeretnek tobb kapcsolatot.Meg1x ilyen lelkifajdalmakat nem szeretnek atelni,bar nagyon keves eselyt latok erre,hogy meg egy hozza hasonlo holgyet fogjak ki.Es mivel hagytam hogy ugy tortenjenek a dolgok ahogy,egy csicskanak erzem magam ha latom.Azt erzem,hogy egy gyenge sracot lat bennem amiert hagytam h bantson,pedig nem tartom magam gyengenek.Mar az elso honapban dobnom kellett volna,de sajnos nagyon szerettem,de tanultam belole.


Jovo honapban megyek pszichologushoz,ha lenne valakinek valami tanacsa addig is az ilyen helyzetekre,azt megkoszonnem!


Nem foglalkozok vele egyebkent,meg koszonni se koszonok.Egyszeruen ennyit sem erdemel meg ahogyan hatra hagyott.Szivem szerint elkoltoznek az orszag masik felere,hogy meg veletlen se lassam,akkor lennek nyugodt igazan.



2023. máj. 23. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok egy exemmel, nem tudok neked okos tanácsot adni. Bár nálam nem a nagy szerelem és a szakítás fájdalma miatt van, hanem egész más okból, de kínok kínja, ha látom. Ő a közelembe férkőzne és jópofizna, én meg menekülök. Szerencsére nekem nem kell egy órát buszozni vele, de ha ritkán összefutunk, így is durva. Hallgass a buszon zenét, vagy valamit, ami legalább részben eltereli a figyelmedet. Teljesen szerintem nem tudod. Idővel picit jobb lesz, de nagyon lassan es nagyon picit alakul.
2023. máj. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Ilyenekre a legjobb a sokkterapia. Köszönj ra lazan hogy joreggelt. Aztán ahogy látod hogy közömbös majd segít rajtad hogy elkopjon benned az egész.
2023. máj. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szintén zenész. Nekem is volt egy több éves toxikus kapcsolatom, ami teljesen padlóra küldött. Minden volt, amit el tudsz képzelni, hazugság, zsarolás, fenyegetés, megalázás stb aztán kezdett fizikailag is belém állni. Alig tudtam megszabadulni tőle, kb fél évig rendszeresen keresett minden módon. Tobább léptem, boldog kapcsolatban élek. De sajnos egy városban élek az exemmel, és néha látom. Ugyan az van, mint veled. Gyorsabban ver a szívem, lever a víz, rosszul vagyok, remegek, elpirulok. Múltkor láttam egy nagyobb üzletben, azonnal mentem az önkiszolgáló kasszához, alig tudtam fizetni, úgy remegtek a kezeim. Őszintén, fogalmam sincs, hogy mi a megoldás. Nekem kilátásban van, hogy elköltözök, nem emiatt, de nagyon örülök ilyen szempontból is. Szerintem ez már bennem fog maradni, meg kell tanulnom elfogani, és elnyomni. Neked sok sikert kívánok!
2023. máj. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, hogy így érzel. Ez egy stresszhelyzet ilyenkor a szervezetnek. Nem tudod valahogy elkerülni, hogy össze fuss vele ?
2023. máj. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem,egy faluban lakunk,szerencsere nem egy utcaban.
2023. máj. 24. 08:28
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Pszichológus. Menjetek el könyörgöm...
2023. máj. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy "pánik" szerűség. Addig fog előjönni míg meg nem győzöd magad h erősebb vagy és hiába alázott ő a gyenge sz@r..Nekem bevált. Volt egy drogos exem aki toxikus volt, igaz nem látom mióta szétmentünk, de néha rámír. Eleinte ugyanaz volt mint nálad, majd elgondolkodtam meggyőztem magam. S párszor elkűldtem a francba, ma már nem izgat, csak kinevetem, nem reagálok
2023. máj. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!