Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ezt hogyan lehetne kimagyarázn...

Ezt hogyan lehetne kimagyarázni, hogy a vénasszony csesztetett merre dolgozom és lebuktam?

Figyelt kérdés

Van a faluban egy vénasszony, aki folyamatosan csesztetett, hogy most végeztél, miért nem dolgozol, anyád miért nem küld el. Gondoltam egyik ilyennél behazudom, hogy XY helyen, most

kezdek, ahol voltam interjún. Erre beközli, hogy de jó, ott dolgozik a menyem.. Majdnem lefagytam. Mondta, hogy majd rákérdez. Azóta nem találkoztunk, de ez rohadt égő. Nem tudom, miért nem tudtam mást kitalálni.


jan. 26. 12:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit kell kimagyarázni? Miért érzed fontosnak, hogy megfelelj egy falubeli vénasszonynak?
jan. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Semmit. Meg igazából gondoltam valamit mondok, abbahagyja... Szarok rá, ha szóba hozza maximum megmondom, mégsem vettek fel.
jan. 26. 13:03
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"Van a faluban egy vénasszony, aki folyamatosan csesztetett, hogy most végeztél, miért nem dolgozol, anyád miért nem küld el."

Ilyenkor ennyit mondasz "És magának ehhez mi köze? Törődjön a saját dolgával." és elsétálsz, a választ se várod meg. Mi a francnak bonyolítod az életed?? Egyébként meg ha a menye nem a HRes akkor nem lát rá arra, hogy ott ki interjúzik.

jan. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Azt mondtad interjun voltal. Legkozelebb azt kamuzod masik cégnèl vagy már azóta.


Amugy az ilyen szomszedfélék ugy szoktak kamuzni is hogy az se zavarja őket ha egyik mondatokukkal ütik a másikat egymás mellett.

jan. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod hogy el se kezdtél ott dolgozni végül első nap, mert kaptál egy sokkal jobb ajánlatot.
jan. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Mondd neki hogy hagyjon békén, nem az ő dolga hogy te dolgozol-e vagy sem. Illetve mivan azzal a mondással hogy "mindenki saját sorsának kovácsa, elöttem megy,tesz tejet a kosárba..."

Szóval ne foglalkozz vele ahogy elöttem írták!

jan. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Már megint az üldözési mániás kérdező...
jan. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez mutatja, hogy rossz ötlet hazudozni, mert lehet kellemetlen következménye. Inkább kérd meg a vénasszonyt, ne kérdezősködjön. Nekem az egyik szomszédom csinálta ezt. Minden lében kanál szomszédaim vannak, jelenleg én se dolgozom, de nem akarom ezt az orrukra kötni. Ez a nő megkérdezte, ha találkoztunk a házban, hogy dolgozni megyek-e. Én meg azt mondtam, ne kérdezze hova megyek. Utána hetekig még köszönni se tudott, de nem érdekelt. Én se firtatom, hova mennek a szomszédaim.

Nem vagy köteles mindenkinek elmondani, hova mész.

Volt olyan, hogy amikor megkérdezte egy szomszéd, hova megyek, vagy dolgozni megyek-e, azt válaszoltam, hogy "a dolgomra". Aztán ezt úgy értelmezhette, ahogy akarta.

jan. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
emberek én ezt tapasztalom kisvárosban is, falunak sem kell lennie hozzá, hogy mindenki állandóan csak ezzel a kérdéssel jön hogy hol dolgozol, dolgozol már, találkozok valakivel, második vagy max harmadik kérdése rögtön ez lesz. aztán mikor letudom röviden van aki még folytatná is hogy hát hogyhogy meg még mindig nem stb. mintha bármi közük is lenne hozzá, vagy jelentősége feléjük, pedig semmi
jan. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Hu én az ilyennek adnék 2 nagy sallert.
jan. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!