Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi volt a legabszurdabb...

Mi volt a legabszurdabb dolog, amibe a szomszédod belekötött?

Figyelt kérdés

nov. 17. 23:02
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Vagy az, amin a vita témája volt.
nov. 17. 23:03
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Mindketten nyírtuk a füvet, igaz én benzinessel ő meg villanyossal. És kiakadt rám, hogy miért szombaton csinálom. Mintha csak az zavarta volna, hogy nem hallja a saját fűnyírója hangját.
nov. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
1%

Nem szereti a hangos mulatós zenét.


28/f incel

nov. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a kutyánknak miért az a neve, mint neki (mármint a szomszédnak).


Mondtuk neki, hogy a kutyának 11 éve ez a neve, ők meg most költöztek oda... 🤣🤣


(nem lett belőle harag egyébként, csak tisztaztuk, de vicces volt).

nov. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#4


No az komoly. Akkor van baj a toronyban a szomszédnál🤦‍♂️

nov. 18. 06:37
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A házunk tetejérel átcsúszott hozzájuk a hó...
nov. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

Ez ilyen semmilyen, de valahol mégis érthetetlen eset:

Egyik hajnalban leejtettem egy eléggé fajsúlyos, - szépet szóló - tárgyat a zuhanyzó tálcájára, amelynek hatására az azt követő találkozásunkkor elnézést kértem az alsó szomszédomtól a csörömpölésért. Ennek hatására az volt a reakciója, hogy ő nem szokott hallgatózni, - amelyen még meg sem akadna az emberben a DVD, de a stílusát soha nem fogom elfelejteni, mert azt sugallta vele, mint ha én akartam volna kötözködni vele. A mai napig nem értem a reakcióját.

nov. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
32%

#7:

Bocs, de te voltál a lökött, mi a francnak említetted meg neki? Lehet nem is hallotta. Hülyét csináltál magadból. Te hülye. 😁🖕

nov. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Új bejárati ajtónk lett, a purhab a tok körül ott maradt. Belül megcsináltattuk szépen, de kívül csak levágtuk, hogy ne dudorodjon ki, de egy vékony csíkban ott maradt a keret körül. Szomszéd bácsi (amúgy kedves, de bőbeszédű) 3 éven keresztül minden alkalommal megkérdezte (nem bunkón, csak értetlenkedve), hogy de miért nem csináltatjuk meg, hát hogynézmárezki, Önöketnemzavarja? :D Mindig mondtam kedvesen mosolyogva, hogy nemigen látjuk, úgyhogy nem. :)
nov. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy miért lett harmadik kutyám, miért nem elég a kettő.

-kertes ház, elég nagy udvar + versenyzek a kutyákkal, bent alszanak és napi több órát sétálunk, meg tréningezek is velük. Ő amúgy a tyúkok között tartotta a sajátját...

Meg h nehogy megharapja őt (15 kg-os, nem bull típusú keverék...), mert akkor ez meg az lesz. Mondtam, h az max akkor jöhet létre, ha birtokháborít, mert ez a kutya egyedül nem fog az utcára menni, ahogy eddig a többi se ment a 10 év alatt.

nov. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!