Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Őrült szomszédok miatt kialvat...

Őrült szomszédok miatt kialvatlanság, mit tudok reálisan tenni?

Figyelt kérdés

Mellettünk lakik egy suttyó, proli család, agresszívak, üvöltetik a tv-t, hajnalban üvöltöznek.


Ma is felriadtam miattuk 4kor, és nem tudok már visszaaludni. Füldugót használok, ami nem egészséges gondolom évek óta, de éjszaka kiesik a fülemből ( vagy lehet álmomban kiszedem valahogy, mert fáj már a fülem tőlük egy idő után).


Ami működik, hogy beveszek egy altatót, de ez sem valami túl egészséges, pláne nem hajnal 3-5 között, egész nap zombi vagyok utána, meg nem is akarok függő lenne.


Beszélni nem lehet velük, agresszívak, buták.


Rendőrt kihívták már más szomszédok rájuk párszor, csak kiröhögték a rendőröket.


Csak a költözés az egyetlen kiút?



febr. 24. 06:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Koltozes az egyetlen kiut.
febr. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség!!
febr. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan helyiség a lakásodban, aminek nincs közös fala a szomszéddal?

Mert akkor én a helyedben abban a helyiségben aludnék.

febr. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3, ott a szüleim alszanak, 2 szobás lakás.



Azt fogom most kipróbálni, hogy estére benyomok valami alvós - relaxálós zenét a telefonomra, menjen egész éjjel, hátha az elnyomja valamennyire a hajnali üvöltözést, és nem riadok fel rá.


Leszigetelni nincs értelme a falat nagyon, mert a panel vezeti a zajt, + kisebb lenne a szobám és rengeteg pénz.

febr. 24. 08:27
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elviseled vagy átmész ugyanolyan g*ci módba, mint ők. Én az utóbbit ajánlom. Egy idő után használni fog hidd el!
febr. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az efféle primitív véglények csak az erőszakból értenek. Én is voltam már hasonlóan méltatlan helyzetben, és a rendőrség volt az, amire a legkevésbé számíthattam. Plusz én egyedül voltam, eléggé tropára is ment az idegrendszerem az állandó hangzavar és kialvatlanság miatt. Ha van kivel összefognod, az mindenképp előny. Hajrá! Nálam kizárólag a költözés oldotta meg a problémát, pedig szerettem ott lakni az idióta szomszédot leszámítva.
febr. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt is lakik egy mélynyomós majom. Hiába kértem csendre.

Ohropax viaszos füldugó elég jó meg fehér zaj készülékem is van.

febr. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ohropax viaszos füldugóra még egy szavazat,amikor panelban laktam csak ezzel tudtam aludni. De én nem 1-1 darabot használtam ,hanem 1dbot megfelezve a füleimbe és így jobban passzolt és semmi zajt nem hallottam.


Amúgy rendőrség,ha már többedik alkalommal lett kihívva,akkor büntetnek. Minden egyes alkalommal hívják ki a szüleid,mert egy tàrsashàzban nem lehet így viselkedni

febr. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem ezek a puha füldugók nem érnek sokat, legalábbis amiket próbáltam. Ami bejött, agybadugós telefon headset :D
febr. 25. 07:05
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Ha panel, akkor sajnos nem lehet semmit sem tenni, a szigetelés sem javít sokat.De mi lenne, ha "összebarátkoznál" velük, hátha akkor lehet emberi hangon beszélni velük.
febr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!