Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kialvatlanságot észre szokták...

Kialvatlanságot észre szokták venni a főnökök?

Figyelt kérdés

És ha észreveszik hazaküldhetnek miatta?

Elmúlt 2 napban összesen 6 órát aludtam és ahogy most mennek a dolgok sem fogok 2 óránál többet aludni.

Már ki kellett kelnem az ágyból mert sok forgolódásommal nem akarom barátnőmet is fenntartani.


2022. nov. 21. 03:39
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Én gyerekkorom óta inszomniás vagyok, egyetlen munkáltatómat se érdekelte, hogy fáradt vagyok-e, ugyanúgy elvárta, hogy elvégezzem a munkám. 🤷‍♀️

Nem tudom elképzelni, miért küldenének haza bárkit is kialvatlanság miatt…

2022. nov. 21. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Tényleg sajnos. Nem veszi észre senki. Én is alvás problémákkal küzdök, van, hogy kb két órát alszom, de azért nem huzamos ideig. A munkamon észre lehet venni, de van ami felebreszt, pl ami sürgős és fontos, olyankor úgy is jön az adrenalin vagy a sok kv , de eddig ilyesmi miatt sose kaptam megrovast vagy hasonló . Nyilván attól is függ, mi a munkakorod. Egy sofőr pl ne legyen fáradt, vagy egy eu dolgozó, de egy irodában vagy boltban ki lehet backelni.
2022. nov. 21. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Járművet nem vezetek.

Koncentrációt igénylő számitásokat végzek félig ipari területen.

Röviden elüthet a targonca és sokba kerülne ha valamit elszámolnék.

Ilyenkor megcsinálom a munkát és nem adom tovább, félreteszem későbbre átnézni.

Máskor nem ennyire rossz a helyzet és tudok 4-5 órát aludni de fogorvoshoz kell mennem ami nem hagy elaludni.

2022. nov. 21. 04:27
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Igyan. Régóta vagyok alvászavaros. Ha emiatt hazaküldenék az embereket, akkor én már sok-sok éve munkanélküli lennék.
2022. nov. 21. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem fog hazaküldeni. Sajnos gyakran alszom én is keveset, lassúbb is vagyok ilyenkor. Ha észre is veszik, magánügy, elvárják, hogy ugyanúgy dolgozz.
2022. nov. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Hazaküldeni nem fognak az biztos. Nekem mindig észrevette, ha gyűrött voltam, de egy poénos megjegyzésen kívül nem annyira hatotta meg .
2022. nov. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Csak akkor küldenek haza, ha azért vagy kialvatlan, mert előző este piálgatás volt, és erről megbizonyosodnak, teszem azt szondát fújatnak veled. De akkor arra is megvan az esély, hogy nem csak aznapra küldenek el, hanem véglegesen.
2022. nov. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!