Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kollégiumi lakótársam elviselh...

Kollégiumi lakótársam elviselhetetlenül zajos, viselkedő nem tudó, retkes. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Ketten vagyunk egy szobában, sajnos kollégium annyira telített, nincs más hely.

Én 19 vagyok, ő 23, egyszerűen ő állandóan fel alá járkál a szobában mint aki be van speedelve, és tudom gusztustalan, de hangosan odafingik, magába beszél, állandóan felhívja a haverjait, ilyenkor 3-4en vagyunk a szobában, vihognak, nem lehet aludni, általabán ez 20-02 közt van így, éjjel kezd el mikrózni, passzív agresszív, csapkod.

Úgy járkál, úgy nyitja be az ajtót hogy ilyen 120kmhval, mint egy tank. Konkrétan mikor belép a szobába annyira megijjedek, hogy eldobom a telefonomat, vagy bármi ami a kezembe van.



márc. 7. 20:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Bemész a gondnokságra és jelzed a problémát. Van egy ún. házirend, ami mindenkire kötelező érvényű, őrá is.
márc. 8. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
77%
O nem tanul, neki nincsenek orai?
márc. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nincs valami haverod, jóbarátod esetleg abban a koliban, akivel jóba vagy, hogy kérvényezni szobacserét vele? Tehát te mész (költözöl át) hozzá, az ő szobatársa meg a te helyedre, szobacserével, megbeszélni valahogy vele is? Nem megoldható ilyesmi?

Sajnos az egyetemi kollégium ilyen, a lakók 90 %-a csürhe módjára viselkedik.

márc. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!