Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen "trükkök" léteznek...

Milyen "trükkök" léteznek élhetetlen szomszéd ellen?

Figyelt kérdés

A költözést leszámítva és nyilván a kulturált, asszertív megbeszélésen túl milyen lehetőségek vannak élhetetlenül dübörgő, óbégató szomszédok ellen?

Panel lakásról van szó...nem szép, de a mocskos kis trükkökre is vevő vagyok már. Remegek az idegtől konkrétan, pedig nem vagyok ilyen típus.

Többször felmentem szólni, már ők ordítanak velem, hogy zaklatom őket. És minden egyes alkalom után csak egyre hangosabbak lettek. Ez borzalmas. "Sajnos" este 8-kor befejezik, így nem sértik sem a törvényt, sem a ház szabályzatát, de ez valami pokol. Elköltözni nem tudok sajnos, vagy legfeljebb csak hasonlóan szar panelba tudnék. :(



márc. 11. 15:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Rendőr, rendőr és rendőr hívás, hogy kussoljanak el. Felettünk is voltak ilyenek, egy ideig mindig elhallgatom őket egy olyan 1-2 órán keresztül, aztán ha utána is nyomatják a dajdajt akkor jön a bünti nekik.
márc. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Agresszív határhúzás is van.

Mindenkivel olyan nyelven kell beszélni, amit megért.

márc. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%

A zajongás napi 24 órában tilos, olyan már régen nincs, hogy este 8 elött lehet.

Bármikor kihívhatod a rendröséget, ha zajt csapnak, akßár délután 2-kor is.

márc. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Panel? Nekünk a folyosón volt a lifttel szemben az összes azon az emeleten elhelyezkedő lakásnak a villanyóra szekrénye,csak mondom 🤪
márc. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
58%
Tedd fel az ingatlan.comra a lakását 😃
márc. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%
Én feltennék a legmagasabb szekrény tetejére egy hangszórót a plafon felé fordítva, ha kell még alá is pakolnék ezt-azt, hogy minél közelebb legyen a födémhez aztán menne az ellen zene. Ha lejön szólni, mielőtt kinyitod az ajtót le kell kapcsolni a muzsikát aztán ártatlan képpel a szemébe mondani, hogy nem tőled jön a műsor. Amint elment, bekapcsolni újra. Hátha így megértőbbek lesznek.
márc. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
40%
Éjszaka amikor alszanak rákúrni a kilincsre egy jó nagyot egy jó nagy kalapáccsal.
márc. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
45%

Én is valami hasonlóban gondolkodnék. Ha fürdőben, wcben van szellőző, oda raknám a hangfalat, (mondjuk ezzel az alsó szomszédot is szivatod)

,fél óránként csengetnék, valami rohadt büdöset füstölnék ablak, ajtó előtt...

Nem tudom, hogy ezektől nyugton maradna e. Lehet legjobb, ha tényleg minden nap feljelentést teszel.

Mellette lévő szomszéddal össze tudsz állni?

márc. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%
Amikor ordit veled, hogy zaklatod, akkor mit mond? Mert ha azt mondja, hogy nem tőle jön, akkor siman lebet, hogy tényleg zaklatod, ugyanis panelban nagyon csalóka a hang. Minket is agresszívan zaklatott az alsó szomszéd, és képtelen volt felfogni hogy nem tőlünk jön az ami zavarja.
márc. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
53%

Én veled vagyok kérdező, félre ne értsd, én is nagyon utálom a tapló és zajongó embereket. Viszont ahogy olvastalak, megláttam a lehetséges gyenge pontokat is a történetben. Szóval azt írod hogy dübörögnek és óbégatnak, és hogy 8kor abbahagyják. Értem én hogy ez nem jó, de ha háborúba lépsz ellenük, akkor majd arra ügyelj, hogy lehet a szomszédoknál is téged fognak majd sarazni, hogy ők nem csinálnak semmit "csak élnek" meg hogy "nem repülhetnek" meg hogy "nem ülhetnek kussban egész nap" és társai. Ráadásul nehezíti a helyzetet, hogy rendőrt ugyan hívhatsz, csak eléggé szürkületi zóna a napközbeni hangosabb beszéd/óbégatás is, a dübörgés meg sajnos főleg.

Ismétlem, nem ellened vagyok, hanem veled. Csak bármit is lépsz, ezeket is mérlegeld majd lehetőleg, nehogy visszafele süljön el. Tehát okosan csináld az egészet, próbáld majd minimalizálni a támadási felületeket, mert az ilyen suttyók biztos ott akarnak majd keresztbetenni neked gátlástalanul, ahol csak tehetik.

márc. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!