Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Valaki futott már bele rajtam...

Valaki futott már bele rajtam kívül a Keletinél állandóan a Fiumei utat kereső jólszituált középkorú férfiba?

Figyelt kérdés

A Danubius Hotel Hungaria előtt szokott ténferegni, egy tök normálisan kinéző, szövetkabátban lévő ősz hajú férfi, simán kinéz valami komoly üzletembernek, ügyvédnek vagy akárminek, a beszédstílusával sincs baj.

Úgy tűnik, mintha a hotelből jönne ki éppen.


Pár napja szólított le este, hogy ismerős vagyok-e a környéken, és nem tudom-e, hogy merre van a Fiumei út. Elmondtam neki, sőt, hát konkrétan rámutattam, mert ugye ott van a felüljáró folytatásában. Mondanom sem kell, hogy mikor visszanéztem menet közben, esze ágában sem volt elindulni, ott ténfergett tovább, talán új "áldozatokat" várt. :D


Ami durva, hogy itt ugrott be, hogy b*zmeg, ebbe a csávóba én már belefutottam valamikor ősszel, és ugyanúgy a Fiumeit kereste. Azóta se találta meg vagy mi a f*sz? Eleve nehéz elhinni, hogy egy ilyen kaliberű ember nem tudja megnézni a Google térképen, és járókelőket kell leszólítgatnia. Mégis miféle perverzió lehet ez? :D

Vagy tényleg csak ez a két alkalom volt, és véletlenül pont én fogtam ki mindkettőt, az első után meg elfelejtette, hogy merre van a Fiumei? Nem túl valószínű.

Vagy valami kutató pszichológus lehet, aki az emberi reakciókat figyeli?


Ettől teljesen függetlenül amúgy sokszor előfordul, hogy turistákat útbaigazítok, tök egyértelműen elmondom, hogy merre találják a dolgukat, aztán ennek ellenére nem indulnak el, hanem tovább szerencsétlenkednek, nyomkodják a telefont, mintha azt hinnék, hogy át akartam verni őket. Mással is fordult már elő ilyen? Ha jól emlékszem, a Showder Klubban is volt régen valami hasonló története Hadházinak. :D



márc. 12. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Ez érdekes. Kíváncsi lennék, mi a célja.
márc. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Pl egy skizofren vagy mentalis betegsegben szenvedo szerencsetlen, aki nem csoro es valamikor funkcionalis elete volt, esetleg van is meg. A lelek es elme betegsegei siman indokolnak hasonlo dolgokat.

Amugy ha tenyleg az, akkor meg igy egesz jol elvan, amig ott all a terepen, nem szenved, olyan, mintha tenne egy altalunk nem ertheto ugy erdekeben.

márc. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Sose láttam, pedig naponta ott járok. Te a leírásod alapján kétszer láttad, arra nem lehet ráfogni, hogy "szokott ténferegni". Simán lehet mentális beteg.
márc. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Persze, akartam is írni, hogy a "szokott" az két alkalmat jelentett konkrétan, csak már így is olyan hosszan írtam le a jelenséget, hogy nem akartam bonyolítani.


De elég komoly deja vu volt, mikor eszembe jutott, hogy ez a jelenet már lejátszódott egyszer velem, és ilyen nincs bakker, hogy hónapok óta nem találja azt az utcát.


Amúgy közben kaptam már privátot, hogy más is találkozott vele többször, tehát nem én vagyok defektes. :D

Lehet, hogy variálja a helyszínt, és néha máshol más utcát keres.

Lehet, hogy csak szimplán egyedül van és beszélgetést akarna kezdeményezni.

márc. 12. 23:45
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy pszichés beteg, lehet, hogy ilyen furán akar ismerkedni.
márc. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!