Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csináljak? Hogy adjam...

Mit csináljak? Hogy adjam vissza a pénzt?

Figyelt kérdés

Van 2 szomszéddal odébb egy 70 éves fazon.

Róla annyit kell tudni, hogy annyi kontaktunk van vele, hogy tavaly nyáron elesett itt előttünk este biciklivel, mert be volt tintázva és párommal kimentünk felsegíteni és haza kisértük.

Azóta úgy a köszönő viszony megvolt illetve párszor párommal átmentünk hozzájuk beszélgetni, neki van egy 68 éves élettársa cuki néni.


Ma délelőtt beállított( kapun kívül) kissé zavart volt, azt mondja kell a telefonom, azt hittem telefonálni akar de csak a számom kellett. Felírtam az enyém meg a páromét. Adott 20 ezer forintot azt hittem páromnak adja, mert szerelte neki a motorját hétvégén.


Felhívott erre 4 percre, mondja megyek -e vele a városba, meg mit csinálok délelőtt meg elmegyek-e vele Bükkszékre fürdeni de titok... Hebegtem valami kamut, hogy megyek mamához kapálni meg ott alszok stb.

Eléggé csalódtam, mert azt hittük milyen rendes aztán most nem tudom hogyan is gondolta most ezt így.


Páromnak azt se tudom elmondjam-e, mert nem tudom átmenne-e megverni vagy nem tudom 20 ezret meg csak vissza kellene juttatni, de balhét nem akarok.


Mondjam el páromnak és kérjem meg ne mondjon neki semmit, én meg írjam meg a szomszédnak, hogy sorry de kapufa?


Épp most is hív, hogy kiírtam a kérdést,de nem vettem fel.



ápr. 15. 10:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Behúztam a redőnyöket hogy ne lásson be ha erre jár. Remélem, hogy nem reagálok akkor abbahagyja. Nekem ez baromi kellemetlen.
ápr. 15. 10:26
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Borítékba be és bedobod a postaládába
ápr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Atjon, kapuban elmondod neki, hogy ez nem palya.

Ha hivogat, szamot letiltod.

Ha meg atjar, zavarja el a pasid egyszer, hatasosan. Ha nem erti meg, es meg jon (foleg ha egyedul vagy), az zaklatas, akkor rendorseg.

ápr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy mar te bujkalj.
ápr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hivogatott itt nem vettem fel, majd párommal vissza vitetem a pénzt nehogy azt hazudja hogy szolgáltatásért kaptam...
ápr. 15. 11:25
 6/9 anonim ***** válasza:

Vén kecske is megnyalja a sót. :D

Nem kell bujkálni, nyugodtan mondd meg neki, hogy mégis hogy gondolta, párod van, meg neki is. Nyugodtan kioszthatod a francba.

Páromnak simán elmondanám, de megkérném, hogy ne menjen át balhézni.

ápr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez tulajdonkeppen durva sertes es zaklatas volt ketto az egyben, de en se tudtam volna megmukkanni a meglepodestol.
ápr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Elmondtam. Végül nem ment át. Először azt se tudtam mi van nem értette meg nem értjük hogyan is jött ez neki

De mesélte hogy múltkor beszélgettek a kapuba és a diáklányokat mutogatta páromnak hogy huuu de jó ez is meg az is... Vissza viszi majd holnap neki a pénzt, mert nem volt ma otthon ( biztos valakit csak elcsalt xD)

ápr. 15. 18:27
 9/9 Katona Dius ***** válasza:
Vigye vissza párod a pénzt, a számot meg tiltsátok le ha hív.
ápr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!