Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most mit csináljak? Vissza...

Most mit csináljak? Vissza adjam a cumit?

Figyelt kérdés

Márciusban lesz 3éves a kislányom. Sajnos elég cumis,de pár napja csodák csodája nappalra már nem kéri ha nincs a szeme előtt. Éjjel viszont azzal alszik.

Viszont mióta nem cumizik elkezdte az ujját szopni!:(((



2012. dec. 24. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem adnám vissza, ezt a fajta ujjszopást napokon belül el fogja hagyni.

A fiam 2 évesen dobta el, aztán néha kérte, szopizta az ujját is. De ez 2 hétig tartott.

2012. dec. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hú nem tudom. Én sok olyat hallottam hogy átszoktak az ujjukra totál. Unokahugom is. Arról leszoktatni meg sokszor nem is lehet. De lehet, hogy van akinél átmeneti. Én talán éjjelre visszaadnám míg elalszik. Még nem annyira nagy, hogy ciki legyen éjjel cumizni.
2012. dec. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

kislányom 5 évesen hagyta el teljesen a cumit.

Kb. egy hétig szopta az ujját utána ezt is elhagyta.

Szerintem csak valamivel helyettesíteni akarják a cumit mikor úgy érzik szükségük van rá.

2012. dec. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!