Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha kötekedő cigány szomszédot...

Ha kötekedő cigány szomszédot pofán vágom az baj?

Figyelt kérdés
máj. 13. 23:02
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Jó viszonyba lenni olyanokkal akik miden ok nélkül k..rva anyáznak. Nem nagyon lehet. Megpróbáltam már de nem megy. Volt olyan, hogy a cigánynőnek amikor cipelte haza a bevásárolt dolgait én segítettem neki haza cipelni. 2 nap múlva meg már k..rva anyázott. Nem nagyon tudok velük jó viszonyba kerülni. Megpróbáltam de nem megy.
máj. 14. 12:03
 12/20 anonim ***** válasza:
Ha nem megy nem megy, akkor marad a verekedés. Csak nehogy aztán téged verjenek meg.
máj. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
77%
Hú a cigány csajokkal vigyázz nagyon szemetek tudnak lenni, tapasztalat.
máj. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
26%
Hát rakd belé a puját. XD
máj. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
58%

Az a baj azok állatok...

Régen ha gond volt egy az egybe lerendezték és kész...

Ma meg az egész család megy a nyakadra és képesek megölni is...

Börtöntől se félnek ezek.

máj. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Baranyfe válasza:
89%
Soha nem tudtak és nem is hajlandóak alkalmazkodni a környezetükhöz. Nyugodtan lehet lepontozni, de csak szèt kell nèzni mi megy. Egy èpkèzláb gondolatmenetet nem kèpesek lefuttatni. Szerintem költözz el, bármennyire nehèz is. Elviselni én sem tudom őket a környezetemben.
máj. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
73%

Ahogy előttem írták költözz el. Annyit tudsz csinálni, hogy előtte direkt nagy hírverést csinálsz a médiában, hogy azért kell elköltöznöd, mert az adott település önkormányzata, polgármestere, jegyzője nem volt hajlandó semmit se csinálni, ezért élhetetlen lett a szomszédságod, stb.

Felpofozod? 5 perc múlva érted jönnek a rendőrök gyilkossági kísérletért. Pont azért vannak többen, hogyha bármi történik, akkor egyből egymás mellett tanúskodnak, 15 ember szava meg többet ér, mint a te egyedüli szavad.

máj. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
69%

18# Utolsó mondatid azért túlzás...

Egy pofonért nem lesz gyilkossági kísérlet.

Rendőrt se hívnak amúgyse. Ők lerendezik sunyiba...

máj. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Itt szerintem is már csak a költözés segíthet. Ne üsd meg őket, mert akár meg is késelhetnek és rád száll az egész rokonság.
máj. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
48%

18:

Ó te kis naiv. Borsod szerint miért van olyan állapotban sok régióban? 10en bejelentik, hogy te megakartad ölni őket akkor az bőven gyilkossági kísérletnek minősítik a nyomozás végéig. Jog azt nézi, hogy kinek van több szemtanúja a nyomozás végéig. Addig meg biza úgy kezelnek, mintha gyilkosságot akartál volna elkövetni.

Sok késeléses balhét is így úsznak meg folyton, hogy a fél rokonság akkor gyorsan odaszalad és ők is bejelentést tesznek az ellen, akit megkéseltek, hogy az támadott rájuk.

Borsod gettósabb részein kívül nagyon nem láttátok még ilyen téren mire képesek a kisebbségiek. A szavazatok miatt meg őket védik, nem engednek komolyabban fellépni ellenük.

Mielőtt valaki elkezdene Orbánozni meg krumplizni: nem, nem Orbánék kezdték el, már jóval 2010 előtt ment a szavazatvásárlás. Nem hiába volt az, hogy 2010 választás előtt sokan cigánynak akarták vallatni magukat, mert állami pénzből táboroztatták a gyerekeiket, állambácsi fizette volna a sportolásainak a felét, ingyen szakképzéseket kaptak, stb. Mindezt az MSZP tolta, Gyurcsány is annyi fűt-fát ígért nekik, hogy sok helyen már a Fideszesek szóltak rájuk, hogy már sok lesz.

máj. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!