Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Nagyon rossz lesz 12. kerület...

Nagyon rossz lesz 12. kerület elit villanegyedéből Pesterzsébetre költözni?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy hozta a sors hogy el kell adnunk a házat (örökség, válás stb.) miatt, viszont nekem fontos a kert, kertes ház, ebből a pénzből vagy Erzsébet vagy Kispest lehet, többi kerület már túl messze van a központtól.

Ami ház igazán tetszik a Pesterzsébeten van..


máj. 21. 07:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hetedik ilyen kérdésed legalább. Szerintem el tudod most már dönteni.
máj. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lilluci27 ***** válasza:
igen
máj. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván lényegi különbség lesz. De tedd félre az egódat, magasról még mindig jobb esni, mintha eleve alacsonyan lettél volna, és onnan esnél..
máj. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Melyik részén van erzsébetnek a kiszemelt ház?
máj. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hozzáállás kérdése. Anno budaörsi lakásból költöztem egy híresen rossz nevű településen egy szép kis házikóba, hatalmas telekkel. Imádjuk. Nem egy Budaörs, de ott talán 30 év múlva sem lenne ekkora házunk, ekkora telekkel (ha van ott még egyáltalán ekkora telek). Az ember értékelheti azt, amije van, megtanulhat elfogadni, megtanulhatja őszintén szeretni. Vagy károghat élete végéig, hogy mennyivel szebb volt, jobb lenne, blabla. Van értelme? Nincs.
máj. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4. Jókai Mór utca
máj. 21. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!