Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszéd bezárva tartja a...

A szomszéd bezárva tartja a kutyát, hogy mondjam neki finoman, hogy az állatnak ez nem jó? (többi lent)

Figyelt kérdés

1 hete van itt a kutya nálunk, de mivel vannak csirkék az udvaron így bezárják a kutyát mert rájuk támad. a kutya eddig egy kis helységben volt bezárva szinte egész napra ahol kb fél méter a közlekedő rész annyi szerszám meg minden féle van ott. Most bezárták egy 1x1 méteres szerintem full sötét helyre, mert a kutyus szét pakolt mindent a másikban. egész nap sír, kaparja a falát annak ahova most bezárták, nem engedik ki csak ha kint vannak és tudnak rá figyelni. szinte egész nap bent van :( este 9től elkezd sírni délután 1ig kb amit hallani szoktam állítólag kiengedik közben -.-


nem akarunk össze veszni velük és közünk sincs ahhoz hogy hogyan tartják a kutyát de egy hete nem alszom mert egész este sír szegény vonyít stb...nem is tudok tőle aludni és sajnálom is szegénykét, egy 11 hetes kiskutyának nem hiszem hogy ez a lényege és élete hogy így éljen.



2013. máj. 30. 10:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
valamelyik nap akkora vonyitásra figyeltem fel...hát jol oda csapott neki, mondván tanitja hogy ne egye meg a csirkéket meg ne kergesse meg öket :( ugy vonyitott szegény tuti kapott egy nem gyenge sallert :( a kutyus méretben akkora mint egy kis tacsko, kis németjuhász fajtisztának tünik, tegnap is egész nap sirt...ááá kész vagyok már tiszta idegesitő hogy nem lehet velük beszélni hát egész nap nem is látom öket ha meg igen akkor kb 1 percig látom öket
2013. jún. 1. 08:16
 12/15 anonim válasza:
egyszerü!!el kell lopni a dögöt oszt jónapot.gondozd te..vagy ad el valakinek
2013. jún. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a Neten a németjuhász fajtamentés honlapját és jelezd nekik a problémát. Kérd a segítségüket, majd ők kitalálnak valamit, hogy megmentsék a szerencsétlent. Ha nem teszed, a kutya sorsa valószínűleg láncraverés lesz. Nem kívánom, hogy egy antiszociális, kifejlett németjuhász legyen hosszú évekig a szomszédod.
2013. jún. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
kedves idióta barom (elnézést de ez van névként kiírva neked): szerinted mekkora okosság lenne ellopni egy kutyát azért hogy megmentsem? biztos nem is buknék le ha idáig süllyednék -.-. Kedves utolsó utána nézek, köszönöm a választ, én sem szeretnék egy ilyen módon pszichopata-kutyává érett szomszédot, félnék is tőle, de ha igy folytatják tuti bekattan a kutyus nem kell sok neki
2013. jún. 2. 10:18
 15/15 A kérdező kommentje:
sziasztok ha még itt vagytok, jártam arra és láttam minden nap hogy megoldódott a gond, a kutya már kint van, kint volt egy állatorvos és (nem én) valaki lehet elmondta neki, vagy csak beszéltek velük nem tudom de kb 1 hete kint van egész nap játszhat stb...nyugodt a kis lelkem most már :)
2013. jún. 17. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!