Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ez ellen lehet valamit tenni?...

Ez ellen lehet valamit tenni? Közös tárolókat kik használhatják egy panelban?

Figyelt kérdés

Panelban lakunk pár éve. Eddig nem volt fontos a dolog, de most szeretnénk használni a KÖZÖS tárolót, hogy a gyerekek biciklijét ne kelljen a 10. emeletre felcipelni. (lift sokszor rossz, és a lakásban sem igazán férnek el.)


Erre kiderült, hogy az itteni Vének Tanácsa még 1975-ben (!!!) tartott egy törzsi tanácskozást, hogy kik használhatják az ominózus termet, és ezen nem hajlandóak változtatni (külön pech, hogy én 75'-ben még nem éltem). A közös képviselő és a gondnok is ebbe a kivételezett körbe tartozik, ugyanis ők azóta lakói ennek a háznak, és Ők itt a legfőbb hatalom. (körülbelül 5-6 lakó használhatja, és az ő lomjaikkal, autógumijaikkal van tele)


Hova lehet fordulni, hogy ez a felállás megváltozzon?


2013. máj. 31. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Például erős és hirtelen haragú fiatalok kisebb csoportjához...
2013. máj. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Működési Szabályzatot, ha abban le van írva, hogy név szerint ez a 6 ember használhatja, javasold a megváltoztatását. Ha nincs leírva, akkor simán pakoljatok be.(Ilyen esetben általában a közös képviselő a hunyó, nem lehetne leváltani?)
2013. máj. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló, és mivel a közös képviselő benne van, így nem ad kulcsot...
2013. máj. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A közös tároló az közös, mindenki használhatja, kivéve ha a tulajdonosok másképp nem rendelkeztek. De szerintem ne tedd be a bicikliket, mert hamar lába fog kelni....ez tapasztalat.
2013. máj. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!