Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Velünk van a baj, vagy a...

Velünk van a baj, vagy a szomszédokkal?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve lakunk ott ahol.Egy társasházban,a felső emeleten.Az alattunk lakókat "idegesítjük" a legjobban.Egyszer beolvastak nekünk,hogy mit képzelünk mi,hogy tologatni merjük a székeket,és este 10-kor fürdünk,meg "trappolunk" a padlón. (nagyon gázok a ház falai,a telefoncsörgés is áthallatszik) Szomszédasszony kedvéért ilyen pamacsokat raktunk a székeink lábaira,ám most meg az zavarja,hogy hétköznap este 8-kor megy a mosógép.Meg szerinte ordibálunk.Ami minden,csak nem igaz.Pár hete feljött hozzánk,és az volt a baja,hogy "lehallatszik,ahogy kártyázunk".

Na most,hogy beszámoljak róluk,hogy mit csinálnak:

Hajnal 4-kor már tombolnak.Vasárnap reggel 9-kor a néni készíti az ebédet (ami fura módon mindig rántott hús) ,és úgy kloffol,hogy felveri az egész házat.Bezzeg az nem baj......Szombatonként meghívja a fél házat,és tomboltatják a zenét,ordibálnak,stb...Amikor reggel egyszerre indulunk,a bejárati ajtót mindig az orrunk előtt csukja be.Problémája van azzal is,hogy a saját parkolónkban áll anyum kocsija,mert nem fér el tőle (még az 5 éves öcsém is ki tudna állni onnan).


Na most,a kérdés: Velünk van a baj,vagy a szomszédokkal?


13/L



2013. jún. 14. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédokkal.
2013. jún. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%

Mindkettőtökkel. Szerintem nem normális, hogy egymással foglalkoztok. És ezen az sem segít, hogy ti nem mentek veszekedni.

A társasháznak kell lennie házirendnek, amit minden lakónak be kell tartani. Ha benne van, hogy este 8-kor nem lehet mosni, akkor nem moshattok. Ha nincs benne, akkor a szomszéd nem piszkálhat miatta. A házirendet a közös képviselőtől lehet elkérni.

2013. jún. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A szomszédokkal.


A mi szomszédnénink is vasárnaponként mindig rántotthúst készített, és ő is reggel 8-9körül már kloffolta.:) Ez úgy látszik, sok idősnél jött a régi időkből, hogy megvan a megszokott vasárnapi ebéd.:)

Egyébként neki is minden apró zajjal problémája volt, de amiket ő keltett, az fel sem merült benne, hogy talán mást zavar.:) De mi azért szerettük. Ő nem volt annyira gáz, mint a te szomszédod. Vagy csak mi nem kaptunk belőle annyit.:) Minket nem piszkált, nem úgy mint néhány más szomszédot.

2013. jún. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Minekt többszőr feljelentettek hogy ugat a kutya éjszaka..., ebben az a poén hogy 3házzal arrább bernáthegyi tenyésztők laknak, ahol mindig volt vagy 6felnőtt bernáthegyi meg a kölykök...Gondolhatjáok hogy nem csak a mienk ugatott.Volt hogy éjszaka telefonált át a szomszéd hogy ugat a kutya... Akkor öcsémnek eljött a tinikorszak, motoroztak stb akkor az volt a baj hogy öcséméknek jönnek a haverjai.Vettünk új kocsit akkor megkérdezték hogy ez meg minek nekünk, meg milyen jól megy... Volt még pár dolog, de elköltöztünk, ami poén hogy öcsém ott maradt abban a házban, azóta ha megyünk arra akkor a szomszédok siránkoznak hogy miért költöztünk el, mert akkor legalább nyugalom volt, öcsémék állandóan buliznak,meg sokan járnak hozzá, és mindig van valami...:)
2013. jún. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2%
Az igényeiddel van baj. Ha nem tetszik a hangos szomszéd, költözz egy tanyára a semmi közepén. Ja, ott nincs se villany, se internet, se 10 percre munkahely/iskola. Valamit valamiért. A csendes, szomszédok nélküli társasházat még nem találták fel.
2013. jún. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló:

Elköltöznék én,hidd el,csak tudod,13 évesen ezekről még nem én döntök :D

2013. jún. 14. 20:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha meg tanyára költözöl, ott meg jönnek a mezőgazdászok, traktorosok, betörők, stb...
2013. jún. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A szomszédaid a hülyék. El kell őket egyszer úgy igazán küldeni a francba akkor talán nem jönnek fel a hülyeségeikkel. Amiket írsz az a normális életvitelszerű használat, senkit nem kötelezhetnek ,hogy ne fürödjön ,ha éppen este 10kor jön haza , de indok se kell. Sem lábujjhegyen járásra és sutyorgásra nem kérhetnek. Ha nem tetszik neki vegyen füldugót ,vagy költözzön családiházba.
2013. jún. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Mindenképpen a szomszéd vén boszival van a baj ő az a tipikus idegesítő nyugdíjas aki fújja a magáét és magyarázza, hogy " bezzeg az én időmben" meg "ezek a mai fiatalok" nem igazán tudom azt se, hogy egy kártyázás, hogy lehet hangos.... és a helyetekbe már rég megmondtam volna neki a magamét, és jól bokán rúgtam volna mert tudom milyen a helyzet mert velünk is volt már ilyen! én csak jobban zajonganék, hogy idegesítsem a hülye boszorkányt és elköltözzön! ;)
2013. jún. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hozzánk este hétkor rendszeresen feljött a szomszéd, hogy huppogunk.

(fogalmam sincs, mire célzott a huppogással)

De az, hogy ő reggel négykor rádiót hallgat, nem zavaró.

Egyszer egy igen rossz pillanatomba kapott el, leosztottam úgy, ahogy illik.

Tegyétek ti is.

2013. jún. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!