Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy vegyem rá egy ilyen...

Hogy vegyem rá egy ilyen kerítésre a párom?

Figyelt kérdés

[link]



Szeretnék kerítés hálót, és nem a pénz az akadály, hanem szerinte felesleges, de engem annyira idegesít, h tökéletesen át lehet látni a szomszédba, látom mindenét, minden fűszálát, h vakarózik, meg mindent. Meg alapból nem csípem a fejét, Ő se a mienket. Hogy vegyem rá egy ilyenre?



#szomszéd #kerítésháló
2013. jún. 17. 15:29
 1/9 Salamon Bálint ***** válasza:
100%
Ez bűn randa. Meg tudom érteni, hogy nem tetszik neki sem.
2013. jún. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy dolog megcsinálni,vedd meg,huzd fel te.
2013. jún. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
tényleg nem szép,de feküdj ki pucéran napozni,ha észreveszi rögtön olyan kerítést akar majd amin nem lehet átlátni
2013. jún. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

hát ne haragudj de ez nagyon ronda...

nekünk ilyen van és sokkal rendezettebb, letisztultabb

[link]

2013. jún. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Inkább ültess valamilyen gyorsan növő sövényt. Szebb is, takar is. Ráadásul egészségesebb. Pl. ez nagyon szép


[link]

2013. jún. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vagy tegyél fel nádfonatot, az szebb, az eredmény meg ugyanaz, hogy nem látod, hogy vakarózik a szomszéd.


Valamilyen kompromisszumot köss a pároddal...

2013. jún. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amit linkeltél azzal az a gond hogy csak áttetsző! Nézd csak meg a képen ,pontosan látszik a mögötte lévő medence! A nád jobb, bár kb 3 évente cserélni kell, a vihar tépázza, javítani kell. A faelemes kerítés jobb, vagy hullámpala.
2013. jún. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen ezek a vékony fa meg nád nem jó, mert nálunk (kivéve most) borzalmas szelek szoktak lenni. Hátulról ilyen kerítésünk van, de ocsmány a rongálás miatt, pedig az viszonylag szélvédett hely. Láttam ilyen kerítés hálót és, ha valaki 1 méterre áll nem lehet látni, van sűrűbb szövésű is. Mondtam neki a deszkákat, ha egyet szomszéd felől egyet felőlünk fedésbe rakunk azt a szél sem szedi szét könnyen, az meg drága, átlátni se lehet. Az a baj, hogy minden drága, sövényt meg nem akar...
2013. jún. 19. 13:54
 9/9 A kérdező kommentje:
Pucéran napozni szoktam, őt nem zavarja, úgyis amazok jönnek zavarba. De hidegebbe nem fekhetek ki a napra csak azért, hogy elhúzzák a belüket a házba!
2013. jún. 19. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!