Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tennétek ha a szomszédotok...

Mit tennétek ha a szomszédotokról kiderülne, hogy évekkel ezelőtt megölt valakit?

Figyelt kérdés
2013. júl. 20. 17:53
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
93%

Hát az alkoholos befolyás pocsék "mentség", de messziről könnyű ítélkezni, szóval nem teszem.

Két embert ismertem életemben, akikről tudtam, hogy emberölésért ültek. Az egyik felőlem simán lehetne a szomszédom is, jártam és aludtam nála többször (a rokonainál pontosabban, de velük élt), semmi extra, meg se fordult a fejemben, hogy ez gáz lenne.

A másiktól meg akkor is féltem volna, ha nem tudom, hogy embert ölt.

2013. júl. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
87%
Kikerülném ha részeg :)
2013. júl. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
49%

Azonnal reklamálnék a földhivatalban, az önkormányzaton, a képviselő-testületnél, a polgármesternél, mindenhol,ahol csak lehet, és követelném, hogy azonnal adjanak nekem kártérítésként máshol ingyen egy házat telekkel, mert egy gyilkos mellett kényszerülök élni!

Mégis mit tennék te nyomoronc. Emberölés lehet baleset és önvédelem vége is, akár ittasan is. Ez legyen a legnagyobb bajod, amitől nem tudsz aludni! Majd ha a bank elviszi a házad, még visszasírod a gyilkos szomszédod!

2013. júl. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Semmit sem tennek. Volt reszem par erdekes sztoriban, az egyik gyilkos kertjeben grilleztunk az elfoldelt aldozat felett. Akkor persze ezt nem tudtuk, egesz addig rendes fickonak tunt.
2013. júl. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

úgy látszik hozzá kell szokni, hogy gyilkos mellett lakunk, a hozzászólások alapján. Hát nem tudom, én költöznék egyből.

Aki egyszer már csinált ilyen bármilyen okból, nagy valószínűséggel fog megint.

Nekem egy elmebeteg a szomszédom, ugyan még nem ölt senkit, de van egy vadászfegyvere, szóval kissé tartok tőle.

akinek ez természetes, kívánok rengeteg ilyen szomszédot neki.

2013. júl. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
90%

15

Teljesen kiforgattad a mondanivalót! Ráadásul az még mindig nem derült ki, hogyan halt meg, akit meggyilkolt, csak annyi, hogy ittas volt! Tudod, ennyi alapján bíróságon sem ítélnek el senkit, sőt, szabadlábon is lehet. Nem mentegetem, mielőtt ezt is félreérted, de te meg honnan a jó égből tudod, hogy a szomszédodnak vadászfegyvere van? Lehet hogy elmebeteg, de vizsgázott vadász, akkor meg lehet neki.

Imádom, mikor ilyen féligazságokból vonnak le következtetést az emberek, és a további információ nem is érdekli őket.

Ilyen alapon én biztosan tudom, neked ahány nemtetsző fejjel rendelkező szomszédod van, te költözöl. Holott az is lehet, veled van a baj, mert nem foghatod ki a világ összes elmebeteg szomszédját. Na ez milyen? Jó, mikor kiforgatják a szavaid és görgetik tovább a hülyeséget az infomorzsákból, nem?

2013. júl. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
Én elbeszélgetnék vele arról hogy milyen volt előtte milyen pszichológiai benső hatások érték milyen filozófiai szempontból mi ösztökélte aztán, hogy hatott rá hát az érdekességeiről a dolognak.
2013. júl. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Átmennék hozzá és adnék neki egy megbízást :)
2013. júl. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:

hát én nagyon megijednék, az biztos. valószínűleg minden apró tettét gyanúsnak ítélném. lehet, kicsit paranoiás vagyok :D

egyébként ha lenne rá lehetőségem, elköltöznék. ha meg nem, akkor ez van...

2013. júl. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
nem bosszantanám fel :)
2013. júl. 23. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!