Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy szivassam meg a szomszédot?

Hogy szivassam meg a szomszédot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A szomszéd nálam kihúzta a gyufát. Képzeljetek el egy 40 éves, pletykás, irigy nőt. Mindent "tud" ami ebbe a kis faluba történik, mindenkiről terjeszt dolgokat amik csak félig vagy annyira se igazak. Ez nem zavarna de rólunk is terjeszt dolgokat, ami már zavar. Emellet irigy is tehát veszünk valamit ami neki nincs vagy van de a miénk jobb egyből rosszindulatú, irigykedik. Hogyan szivassam úgy meg, hogy ne is sejtse, hogy én voltam, ne legyen nagyon durva szinte bűncselekmény. Tehát nem gyújtom rá a házat. De valami ami zavarja idegesíti. Ne legyen túl kölcséges. Van egy kiskapu a kerítésen. 14/F ha ez számít.

2013. aug. 10. 00:44
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem a legtöbb ilyen dolognak semmi értelme. Oké, te talán kicsit jobban éreznéd magad, mert abba az álomba ringatnád magad, hogy jól kitoltál vele. De ettől ő nem fog leállni a pletykálással! Nem fogja tudni, hogy azért történt vele ez, mert pletykál. Az is lehet, hogy nem rosszindulatból teszi, hanem egyszerűen már-már beteges módon ez szórakoztatja és nem tud leállni. De a legtöbben unatkoznak, magányosak és élvezik, hogy addig is rájuk figyelnek, amíg sztorizgatnak. Persze aláírom, hogy nagyon idegesítő.


Szerintem nyomtass egy levelet, vagy megcsinálhatod régimódi stílusban is, hogy újságból vágod ki a betűket, bár manapság a sima hatásosabb. A kivágott betűset csak filmekben látni már és inkább viccesnek tűnhet.

Ne írj bele komoly fenyegetést, csak mondjuk annyit, hogy "Ajánlom gondolkozzon el rajta, hogy megéri-e kitalált történeteket terjeszteni az emberekről, mert nem tudom garantálni, hogy továbbra is megtorlás nélkül fognak maradni a tettei. Saját érdekében javaslom, keressen magának más szabadidős tevékenységet a pletykálás helyett!"

Ezt kinyomtatod nagy (mondjuk 42-es), egyszerű, fekete betűkkel és beteszed a postaládájába.

Nem hinném, hogy emiatt a rendőrséghez fordul, szóval nem kell gumikesztyűt venned már a lap vásárlásához is. :DD

Ez azért is jó, mert a levél stílusából nem fognak arra gondolni, hogy egy 14 éves kölyök írta (ne vedd sértésnek).

Ettől meg is ijed kicsit (pláne, ha egyedül él) és talán az üzenet is elér hozzá. És neked sem kell lealacsonyodnod és mindenféle ürülékkel dolgoznod. :P


Ha nincs postaládája, akkor ragaszd az ajtóra vagy végső esetben tedd le oda, ahová még be tudsz menni (de nem csak te) ls tedd le a bejáróra egy kővel lesúlyozva. De akkor vigyázni kell, nehogy az eső elmossa vagy a kutya szétrágja. A stílusos megoldást, miszerint becsomagolsz vele egy téglát és bedobod az ablakon, NEM javaslom. :DDD

2013. aug. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Ja és ha az én ötletemet választod (a levelet), akkor javaslom, hogy mást ne csinálj és semmiképp se hozd szóba neki a témát, mert akkor kitalálhatja, hogy te voltál.
2013. aug. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Levélre én is gondoltam csak az a baj, hogy könnyen meglátja mert arra néz a nappaliuk ablaka. De valahogy megpróbálom.
2013. aug. 13. 14:15
 24/31 anonim ***** válasza:

ad fel postán.

béleg. gumikesztű s a postás fogja bedobni.

2013. aug. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Gondoltam éjszaka bedobod (ha nagyon félsz, akkor vegyél fel maszkot :DDD)... Akkor legalább le fog esni neki, hogy az illető ott járt az ajtajánál/kapunál, pár méterre tőle.
2013. aug. 14. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
igaz ez jobb.
2013. aug. 14. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
63%
Minden faluban van egy pletykafészek,akit utálnak,de azért mindenki meghallgatja.Terjessz inkább róla is valamit,mondjuk,hogy leszbikus.
2013. aug. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
férje és gyerekei vannak nem hiszem, hogy elhinnék :D
2013. aug. 14. 19:23
 29/31 Dakota11 válasza:
49%
Slagozd le,es csinálj ugy mintha csak locsolnál... ;)
2013. aug. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
19%

elhinni nem fogják.

de továbbadni továbbadják hitetlenkedve.

s amikor valaki már innen onnn is hallgatja hitetlenkedve ezt a baromságot már elhiszi.


a vége ennek az szokott lenni hogy az is elhiszi aki kitalálta.

2013. aug. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!