Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi a megoldás, ha az alsó...

Mi a megoldás, ha az alsó szomszéd szerint a gyerek dübörög, miközben nem ugrál, nem szaladgál, csak közlekedik?

Figyelt kérdés
Most jött fel szólni (udvariasan, nem erőszakosan), hogy legyek szíves, szóljak a gyereknek, hogy halkabban legyen, mert nagyon dübörög, és ő éjszakás volt és egész héten nem tud aludni. Én meg néztem bután, mert elhiszem, hogy hallani a lépéseit, de nem csinál semmi olyat, ami különösebb hanggal jár, nem ugrál, nem szaladgál, nem dobál a földre semmit, csak játszik, és közben jön-megy. Konkrétan papírrepülőt hajtogat és azt próbálja ki, elrepíti a szoba túlsó végébe, érte megy és újra eldobja. Majd csinál egy másfajtát és azzal is ugyanez. Azt mondja, ő elhiszi, de menjek le és hallgassam meg. Én is elhiszem, de akkor mit kellene tennem? Elvárni egy 7 évestől, hogy naphosszat csak lábujjhegyen közlekedjen? Mi a megoldás ilyenkor?
2013. szept. 1. 19:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

A gyereked szobájában van valamilyen vastagabb szönyeg a padlón? Mert az sokat le tud fogni a zajból.

A másik meg, hogy a szomszéd valószinüleg az éjjel müszak után idegileg is fáradt és ezért tud nehezen aludni a - nem túl nagy -zaj mellett sem.

De tényleg érdemes lenne meghallgatni, hogy nála hogy hallatszik a gyereked mozgása - ugyanis nem mindenhol egyforma erös. (pl lehet valami vezeték a falban, ami vezeti a hangot, vagy hasonló dolog.

2013. szept. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Vastag szonyeg. Mast nem nagyon tudsz cisnalni. Nekunk is van ket kicsi, gyakran levisszuk oket jatszoterre, megtanitottam nekik hogy ne verjek oda a sarkukat mikor mennek, de egy haromeves kisgyerek konnyen megfeledkezik magarol.

A szonyeg jo, napkozben meg amugyis iskolaban van, szoval nem ertem miert rohangal otthon?

2015. nov. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
81%
azért valahol nevetséges, hogy más a kuryáját képes lemozgatni kint, a gyerekes szülők meg nem is tudják mi az. esetkeg nem fog otthon rohangálni a gyerek, ha kirohangálja magát máshol. itt van ez a gyönyörű szombat délelőtt, és mit hallgatok reggeltől? hogy a felső szomszéd gyereke fel-alár rohangál. nem viszik ki a játszótárre, ami itt van egy köpésre, nem viszik el kirádnulni, hanem itthon fut. ha éjszaka dolgoznék, én is felmennék. értem, hogy a gyereknek nem lehet megtiltani a mozgást, de mikor órákon keresztül ezt hallgatom én is rohadt ideges leszek.
2017. márc. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!