Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet csinálni, ha egy...

Mit lehet csinálni, ha egy idősebb ember állandóan zaklat?

Figyelt kérdés
Kb. egy éve kellett odaköltöznöm ebbe a főváros környéki kisebb városba, az utóbbi 1-2 hónapban van egy idősebb férfi az utcánkban, aki kipécézett magának és valahányszor elmegyek a kertje előtt, belémköt. Eleinte az volt a baja, hogy miért nem köszönök neki - hozzáteszem, mikor ő rámköszönt, én visszaköszöntem, az illető teljesen ismeretlen a számomra és én vagyok a nő, úgyhogy nem értem minek köszöngetnék vadidegen öreguraknak. Most abba kötött bele, hogy a kutyámat sétáltatom, mert "inkább gyereket nevelnének" és odáig vitte, hogy mi hülyék vagyunk, kezeltetni kéne bennünket, takarodjak onnan. Én ugyanis megkérdeztem, mégis mi baja velem, hogy mindig belémköt. A válasz kb. hogy az hogy mi "merániaiak" vagyunk, idejöttünk az ő városába, ez az utca már nem a régi, nézzem meg most is teherautók száguldoznak rajta, és mikor mondom persze ez is az én hibám, rávágja, hogy igen. Mit lehet tenni, én csak azt akarom, hogy békén hagyjon, nem tettem neki semmit, még a nevét sem tudom, csak végigsétálok az utcán, amelyben én is lakom. Komoly válaszokat szeretnék, olyantól, aki volt hasonló helyzetben vagy ért a joghoz.
2013. szept. 7. 09:25
1 2
 11/11 JulesM111 ***** válasza:
Milyen lovagod van? Szépen odaáll a vénember elé, és határozottan "megkéri" a barmot, hogy szálljon le rólad.
2013. szept. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!