Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csináljak? Ez már kiborító!

Mit csináljak? Ez már kiborító!

Figyelt kérdés

A történet július közepén kezdődik.Áthívtam pár barátomat "bulizni".Oké,elismerem,hogy hangos volt a zene és nagyon áthallatszott a vékony falak miatt(panel lakás).Én ezért bocsánotot kértem a szomszédban lakó idős házaspártól vagy 50x.De most a nyanya meg tata próbálják ezt a bulizást megbosszúlni,úgy,hogy minden áldott éjszaka,hajnali háromkor kalapáccsal vagy nem tom mivel verik a falat,hogy engem szivassanak.Mit tegyek?Tökre ki vagyok...

19/L



2013. szept. 9. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csinálj minden hétvégén bulit :)) mondd meg nekik, hogy sajnos a hangos kalapálást valamivel el kellett nyomnod..
2013. szept. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Biztosan ők, azért a panelban emeleteket is átívelnek a zajok.

Ha biztosan ők, én kedvesen, kedélyesen és jól hallhatóan megkérdezném tőlük, hogy: fel tetszenek újítani a nappalit, csókolom? Nem? Akkor mit tetszenek szerelni éjszaka? :D

2013. szept. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
oó, vagy mégjobb: Elromlott a mellékhelyiség (vagy valami), tetszik tudni, amit éjjel 3 körül tetszik kalapálni? Segítsek megszerelni?
2013. szept. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%

Kedves Kérdező! Majd ha te is ilyen öreg és beteg leszel és esetleg beteg, majd megtudod milyen érzés az, amikor akár egy éjszaka nem hagynak aludni.

De szerintem már elégszer megbosszulták, ahogy elmondod.

2013. szept. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Már bőven bosszút álltak!


Innentől kezdve te is csinálj valamit amíg a abba nem hagyják és akkor amikor legjobban fáj nekik.


Nagyon hamar le fognak állni! Garantálom. (Tapasztalat)

2013. szept. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó nehéz lehet szegény öregeknek, ha van erejük felkelni hajnali 3kor kalapálni...
2013. szept. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Felettem lakó dettó... Én úgy oldottam meg, hogy amikor ő abba hagyta a parkettán való kopogást éjjel fél egykor, vártam kb. húsz percet, és elkezdtem partvissal ütögetni a plafont, valamint a radiátorcsövet - felváltva. Ezt kb. háromnegyed óránként-óránként (pont mire elszenderedett volna) négy napon keresztül. Ötödik nap összefutottunk a lépcsőházban, és mézes mázos hangon megkérdeztem, hogy hogy tetszett aludni, Julika néni? Na, innentől csend van :) Mondjuk azóta még csak nem is köszönünk egymásnak, de teljesen jól elvagyunk így :)
2013. szept. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szólni kell a közös képviselőnek a csendrendelet rendszeres megszegése miatt. Hogy legyen bizonyítékod, érdemes kamerával rögzíteni a kopácsolást.
2013. szept. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Rendezz bulit minden este. Kopogj be a nyanyáékhoz, és mond azt, amit már előttem is írtak, de mind1, hogy el kell valahogy nyomnom a kalapálást. Így túljártál az eszükön.
2013. szept. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi,ezek tényle jó ötletek!:)
2013. szept. 10. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!