Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ordít a szomszéd gyereke, mit...

Ordít a szomszéd gyereke, mit csináljak?

Figyelt kérdés

2 hete ordít éjjelente. Mit tegyek, hogy tudjak aludni?

Eléggé kimerült vagyok, úgyhogy légyszi normális válaszokat!


2013. szept. 20. 22:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
26%

"Sajnos az a gond, hogy alattam laknak." akkor még egyszerűbb a dolgod, padló hangszigetelést elég könnyen lehet kivitelezni.


amúgy ne is haragudj, de ha nem bírod a zajokat, akkor ne társasházba költözz!

2013. szept. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
21%
Nem tudom mit várnak az emberek akik papírfalú betonkaptárba költöznek ahol tudvalevő ,hogy a szomszéd fingja is átérződik, nem csak hallatszik!! Gyereket nem lehet "lehalkítani" mivel akármikor ordíthat , a szavakat nem érti, megnyugtatni nagyon gyakran nem is lehet. El kell viselni vagy kiköltözni családi házba. És minden nap van egy hasonló kérdés azabaj. Panel = zaj ,hülye szomszédok , meg jó nagy rezsi ,ezen nem kell csodálkozni.
2013. szept. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális hozzászólásokat azoknak, akik valóban segíteni akartak.

Aki meg nem az én cipőmben jár ne ítélkezzen!

Ja, és nem a 4 gyerekkel van a bajom - érezhetően itt valaki nem értette.

A panelkaptáras hozzászólónak üzenem, lehet van kertes házad, csak intelligenciád nincs. örülj neki, hogy neked így jött össze az élet, hogy megteheted, hogy ott laksz, ahol!

A pontosság kedvéért: téglakaptár.

2013. szept. 22. 21:00
 14/18 anonim ***** válasza:
71%
Mondjuk az idegeimmel nincsenek bajok, de minthogy szellemi dolgozó vagyok, emiatt fontos számomra a csend még akkor is, ha mélyen alszok. Nálunk a családban is 3 gyerek nőtt fel nem is olyan rég, de azok nem zajongtak szinte soha, többek közt amiatt is, mert mindig rendszer volt bevezetve és volt ki foglalkozzon velük normálisan, ugyanakkor az alvás időpontok mindig be voltak tartva, s a szülők legtöbbször velünk egyidőben feküdtek le. A gyerekek pocakja 3-szor egy nap tele volt házilag főtt ennivalóval, anélkül, hogy túl lettek volna etetve, s a szomszédok teljesen meg voltak elégedve. Mindemellett a második szomszédnál 6 gyerek nőtt fel, s éveken keresztül azok is csendben játszottak és jól voltak tartva, tele gondoskodással, szeretettel, öleléssel.
2013. szept. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásod.

Szintén ledolgozom a napi 10 órám és esténként tanulok.

Ha ezután éjjel nem alszom, előbb-utóbb persze, hogy kimerülök.

Vegiggondoltam amit írtál. Apuka külföldön dolgozik, anyukának meg nincs türelme a gyerekekhez. A házban sok gyerek van, de érdekes módon csak velük balhézott össze mindenki.Sokan itt elítéltek engem, ahelyett, hogy belegondoltak volna igazán a helyembe.Én is fizettem ezért a lakásért, és lassan utálok hazajönni.

2013. szept. 25. 08:28
 16/18 anonim ***** válasza:

Köszönöm.

"Apuka külföldön dolgozik, anyukának meg nincs türelme a gyerekekhez" - sajnos ez mostanában nagyon aktuális kérdés és valami praktikus megoldást jó lenne találni. A gyerek pedig ha folyton sír és ugrál, akkor elég rosszul érezheti magát, kell neki a tér, a zöld, a park ... Valahogy egyezkednie kellene az anyának vele.

2013. szept. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Bizony, kellene. Az anyjuk sokszor csak "leugrik" a valahova, miközben otthonhagyja mind a négy gyereket.

abban igazad van, nem viszi igazán őket sehova. Emiatt otthon rohangálnak. Mi semmi mást nem hallunk, mint egész nap dübörgést, ordítozást, sikítást (akár este 11-ig). Őszintén megmondom tartok tőle, hogy még fog szülni. Nem a gyerekek ellen van kifogásom, csak évente van még egy fő, aki dübörög, ordítva bőg. Nem tudom mit csinálnak a lakásban. Csak ez pár hete úgy zajlik, hogy éjjel is felébredünk rá, sőt reggel van, hogy arra ébredünk, hogy valamelyik sikít. Biztos hogy nem bántja őket, de türelme sincs hozzájuk.

Ha hazamegyünk, már automatikusan kapcsoljuk be a tv-t.

Hozzátenném, hogy a szomszédok is vívódás után mentek át hozzá, szintén kimerültségtől vezérelve, hogy legalább este-éjszaka legyen csend. A nő annyit közölt velük, hogy ők úgy élik az életüket ahogy akarják.

2013. szept. 25. 10:55
 18/18 anonim ***** válasza:
Nálunk a drága szülők ordítanak velük, aztán csodálkoznak, hogy a másfél éves gyerek állandóan nyekereg, mikor úgy beszélnek vele, hogy más helyeken a háziállathoz is különbül szólnak. Másfél éves... A szülei mindketten idegbeteg állatok. Gyereket vállalni ilyennek tilos lenne...
2018. jún. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!