Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Melyik jobb, élhetőbb város?...

Melyik jobb, élhetőbb város? Győr, vagy Debrecen?

Figyelt kérdés
Melyik jobb,élhetőbb város? Debrecen vagy Győr? Hol jobbak a munkalehetőségek? Hol nagyobb a közbiztonság? Melyik jobb megélhetés terén? Melyiket ajánljátok? Számítógép-szerelőként szeretnék elhelyezkedni, egy cégnél,egy számítástechnikai boltnál,üzletnél. Mi a javaslatotok?? Tudtok valamit segíteni,ha elvégzem 2015.júniusára? Nagyon fontos lenne!!!!! Nagyon megköszönném! Sopronban ugye kevés a számtech üzlet?

2013. okt. 5. 14:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
54%
Debreceni vagyok, sosem jártam Győrben. Győrt választanám...
2013. okt. 6. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
13%

Esőző, Te inkább idióta vagy mint debreceni...:(

Látatlanban állást foglalni csak az óvodások szoktak! (Üdv. Békéscsabáról)

2013. okt. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
54%
Debrecenben nagyon nehéz bármi kézzelfogható melót szerezni,ha csak nem akarsz másra sózni ingatlanokat,meg biztosításokat ráverni,itt még minden Keleti színvonalon mozog.Ráadásul telített minden.Győr meg közelebb van a hatához ,mint már írtam.Ha van Autód,és beszéled a Németet,máris szebb keresettel találsz magadnak megfelelő munkát.Egyébként meg 10évig éltem Debrecenben,és nekem kiba@szottul nem adta,most Pesten élek.mert ott van munkalehetőség.és Punk!
2013. okt. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Én ajánlanám az elektronikai műszerész vagy elektrotechnikus szakmát, esetleg villanyszerelőt, bár azt mondják az is túltelítetté kezd válni, de én úgy látom, még mindig őket keresik legjobban. Jogsit mindenképp szerezd meg suli alatt! Én informatikusnak tanultam, de itt Békéscsabán, meg ahogy látom az egész országban sem keresik a mezei OKJ-sokat.
2013. okt. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A jogsi kb egy bő 100as,honnan szüljön ki annyit,ha még munkája,sőt szakmája sincs plussz ,még félre is akar tenni? :D.
2013. okt. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Pest után Debrecenben a legdrágább az albérlet.

(viszont a legtöbb koli-hely is ott van)

2013. okt. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A kérdező nem említette az anyagi helyzetét, szóval akár a szülei is kifizethetik, ha meg nem akkor még mindig összeszedheti diákmelóval. Két év alatt nem olyan nehéz 130k-t összeszedni.
2013. okt. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem szimpatikus város, nem szeretem a síkságokat, de Győrben sokkal nagyobb eséllyel kapsz munkát, mint Debrecenben. Sopron jó hely, de helyben nem fogsz munkát találni, kivéve ha átjársz Ausztriába, de ahhoz nem ártana tudni németül.
2013. okt. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Győrben sokkal drágább az albérlet. AZ Audi miatt az egekbe szöktek az árak.
2013. okt. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Győrben sokkal magasabbak a fizetések, mint Debrecenben. És hozzájárul a nem túl szimpatikus cívis mentalitás, ami megnyilvánul a mindennapokban, a közlekedésben, stb.
2017. nov. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!