Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek, ha már szinte...

Mit tegyek, ha már szinte pánikszerűen félek, hogy betörnek hozzánk?

Figyelt kérdés
Sajnos vannak rossz tapasztalataim. Most költöztünk, de az érzés jött velem. Megkeseríti az életem. Van ötletetek?

2013. okt. 23. 21:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Ablakra rács ,vasajtó a bejáratra és akkor is el kell fordítani a zárat mikor otthon vagy. Plusz jó ha van valami gumilövedékes -gázos fegyvered, ami legális otthonvédelemre. Egy jó kutya is elijeszti az ilyen besurranó betörőket.
2013. okt. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Köszi! Kezdem azt hinni, hogy ennél többről van szó. A biztonsági cuccok ellenére borzalmas gondolataim vannak. :(
2013. okt. 25. 20:34
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Paranoid téveszmének lazán kinéz.
2013. okt. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Kösz a diagnózist, mondjuk a megoldás jobban érdekelt volna...
2013. okt. 26. 07:20
 15/22 anonim ***** válasza:
Orvos a neve, évtizedekig tanul, hogy meg tudja oldani.
2013. okt. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Évtizedek? Mondjuk 40 félév? Láttál te már egyetemet legalább kívülről?
2013. okt. 26. 20:27
 17/22 anonim ***** válasza:
33%

fogalmazd meg pontosan,hogy mi az amitől félsz.

megírod a címed,átmegyek hozzád és szimuláljuk a szituációt-

1.hogy megszokd azt ami be fog következni.

2.hogy szembesülj a félelmeddel.


ui.

van fekete maszkom és jól tudok fojtogatni.

:)))

2013. okt. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Alapvetően jó ötletnek tartom a helyzetgyakorlatot, de akkor játsszuk el, hogyan is védeném meg magam, hogy hívnám ki időben rendőrséget, és hogyan vernének bilincsbe!

1. így lenne hasznos

2. így lenne igazságos

:)

2013. okt. 27. 10:07
 19/22 anonim ***** válasza:
56%
Gondolom 12 év előfeltétele és frissen doktorálva sincs teljesen kész, de nyugodtan köss bele, neked ez jól áll.
2013. okt. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szerintem neked tenyleg orvos kell, valaki akivel jol el tudsz errol beszelgetni.

Mindenkiben van egy egeszseges felelem erzet de amit te muvelsz, az szerintem beteges.

Nekem pl. mar ket auto balesetem is volt, de nem hagyom hogy ez a felelem visszatartson attol hogy autoba uljek, vezessek es normalis eletet eljek.


Ha a biztonsagi megoldasok (panik gomb, jaroros ize, extra lakat, riaszto stb.) teged nem nyugtatnak meg, akkor semmi sem fog, csak egy szakember, akivel elbeszelgetsz errol a problemarol.


En peldaul nem felek ezektol, mert ha be is tortenenk akkor boldogan ajanlanam fel az ertekeket, es szerintem az ilyenek elsosorban az ertekre mennek es nem pedig gyilokra, vagyis az eletemet nem feltem. Nincs extra zar az ajton de van biztositasunk, igy ha visznek is valamit, akkor a biztosito majd csenget es nincs az a targy, amit ne lehetne utolag potolni, persze szentimentalis erteke van dolgoknak, dehat ez van...

2013. nov. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!