Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek, ha már szinte...

Mit tegyek, ha már szinte pánikszerűen félek, hogy betörnek hozzánk?

Figyelt kérdés
Sajnos vannak rossz tapasztalataim. Most költöztünk, de az érzés jött velem. Megkeseríti az életem. Van ötletetek?

2013. okt. 23. 21:16
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm! Az értékeket én sem féltem, főleg, hogy a legutóbbi betörés alkalmával a szívemhez közel álló dolgokat is elvitték. Csak ez nem úgy szokott kinézni, hogy "pénzt vagy életet", mert nyilván könnyű lenne a választás....inkább arról, ha éjjel jönnek, felkelsz vagy nem kelsz fel, és a betolakodó erre hogy reagál. Mivel van egy csecsemő a házban, elég gyakran a "felkelsz" van többségben, és leginkább őt féltem. Fogom kezeltetni a dolgot, mert ez nagyon megnehezíti a mindennapjaimat.
2013. nov. 2. 08:08
 22/22 anonim ***** válasza:
Kedves 10-es ne annak kelljen már a kisebb tv-t/házat vennie aki megdolgozott érte(jobbik esetben) és megteheti ... A betörők ellen kéne inkább keményebben fellépni, például jó lenne ha betör hozzád egy cigány és véletlen valami kárt teszel benne akkor ne téged küldjenek börtönbe(lásd a fagyállós borosgazda)
2013. nov. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!