Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az egyik szomszédom azt...

Az egyik szomszédom azt állítja, hogy az éjszaka során többszöris áramot eresztettem rá. Mit tehetek, mennyire vegyem komolyan?

Figyelt kérdés
Ha valamit számít, egy idős néni feltételezése ez, aki már többszöris bosszantotta édesanyámat !!! Valamiért gyűlöl minket, valami tanács?

2013. okt. 25. 18:20
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
A rendőrségi szakértő megállapítja, hogy nincs hol vezetni az áramot/kábelt, betörésre utaló nyom nincs, ezért a nénit figyelmeztetik és kalap.
2013. okt. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
Mik vannak, jézusom.. :D Kérdező, ha nem tettél semmi rosszat a szomszéd ellen, akkor nem értem miért aggódsz, hogy ilyen képtelen okkal képes lenne feljelenteni a hibbant szomszédod.
2013. okt. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm, most még azzal is vádol, hogy kopogtatok neki minden este. Már nagyon bosszant.
2013. okt. 25. 22:33
 14/44 anonim ***** válasza:
0%

Bizonyára nem alaptalan az asszony állítása. Csupán annyi sántít a sztoriban, hogy áramot eresztettél neki, holott csak a vizet lehet ereszteni. Ő valószínűleg egy beteg, idős néni lehet, mint írtad, és valószínű, hogy édesanyáddal volt konfliktusa, így ezért gyanúsithat téged. Lehetséges, hogy az egész csak a képzelete szüleménye, de annak már kicsi a valószínűsége, hogy minden este halucinálja, hogy kopogsz, ill. hall valami zörejt. Szállj magadba. Te és Édesanyád még tényleg nem bosszantottátok Őt? Te is meg fogsz öregedni, neked is lesznek halucinációid, várd ki a végét. Az Előttem lévő válaszolóknak üzenem: nagyon sok esély van arra, hogy csak,idegességében, ill. zavarában fejezte ki magát rosszul. A feljelentés pedig remélhetőleg mellőzve lesz, bizonyára ki fogtok tudni békülni.

Ui.: Gondolom te is megvédenéd a te anyádat, szüleidet, ha hasonló helyzetbe kerűlne és panaszkodna neked valószínűleg jogosan. Hány éves vagy te, hogy ilyenekkel foglalkozol? Inkább lépj túl a dolgon.

2013. okt. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszra inkább nem reagálnék, elég zizis az öreglány. Már mást isgyanúsított ugyanezzel, nem csak én estem áldozatául a végtelenül tudatlan jellemében.
2013. okt. 25. 23:25
 16/44 anonim ***** válasza:
A mi házunk például elég öreg. Egy éve a szomszédomék wct alakítottak ki a folyosón, mert eddig nem volt nekik. Azóta ha megnyitják a hidegvizes csapot borzalmas berregés jön a falból a lakás több pontján. Az egyik ilyen berregő pont pontosan a fejem mellett van az ágynál. Ha csak lehúzza valaki a vécét éjjel akkor is hangos moraj jön a falból. Esetleg nálatok is lehet, hogy ilyesmi zajokat hall a néni és hiszi azt, hogy ti szórakoztok vele.
2013. okt. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:
Jó, Kösz nöm a tanácsokat, ha tovább fajul a helyzet, ügyvédhez fordulok. Már a munkám is veszélyeztette!
2013. okt. 26. 22:32
 18/44 anonim ***** válasza:
Mégis mit tettek ellened, hogy az állásod is veszélybe került?
2013. okt. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
Nem kizárt, hogy ő lyukasztotta ki pár éve a kocsim kerekeit, elkéstem a,munkából. Csak bosszúságot okozott eddig!!!
2013. okt. 26. 23:18
 20/44 A kérdező kommentje:
LÁTOM AZ IDŐS HÖLGYET RENDKÍVÜL VÉDELMEZŐ SZEMÉLY ERRE MÁR NEM REAGÁL ! ez elég szomorú tény számomra, már pedig amit ő csinál az rágalmazás ! most a koábbi válaszolók ki fognak akadni, de elegem van ebből a vén szipirtyóból ! anyámhoz még engedély nélkül is bemászkált régen, pedig megbíztunk benne ! eljárást indítanék ellene, ha lenne valamilyen kézzel fogható bizonyítékom!!!
2013. okt. 27. 19:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!