Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az egyik szomszédom azt...

Az egyik szomszédom azt állítja, hogy az éjszaka során többszöris áramot eresztettem rá. Mit tehetek, mennyire vegyem komolyan?

Figyelt kérdés
Ha valamit számít, egy idős néni feltételezése ez, aki már többszöris bosszantotta édesanyámat !!! Valamiért gyűlöl minket, valami tanács?

2013. okt. 25. 18:20
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
NEM BAJ, MA ESTE JÓL MEGSZIVATTAM A VÉNLÁNYT, NESZE NEKED ÁRAMERESZTÉS!!!
2013. okt. 29. 14:17
 32/44 A kérdező kommentje:
Remélem beszart a tvje!
2013. okt. 29. 14:19
 33/44 anonim ***** válasza:

Olvastam a legutóbbi válaszodat, felnőtt létedre képes vagy egy idős öregasszonnyal így kibaltázni? Nincs benned jóindulat? Betegségéből kifolyólag kért téged számon, erre te tényleg kicseszel vele, de lehet, hogy múltkor is igaza volt, mert ha erre képes voltál, akkor múltkor is.

Én nem pártolom, mert nem ismerem, de az emberi jóindulat vezérel.

2013. okt. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:
Most már megelégeltem azt a sok bosszúskodást a lányával, ha jól tudom, a telefonját már tönkretettem. A harcnak még nincs vége. Nem kívánom halálát, de egy szívroham nem ártana. Csak azt kapja vissza, amit,megérdemel!!
2013. okt. 29. 14:30
 35/44 anonim ***** válasza:
Kérdező, te se hallottál még a karmáról. De nagyon okosan írd is le ide nekünk, hogy mennyire bosszút álltál rajta és hogy a halálát kívánod. Aztán nehogy valaki jelentsen itt téged, mert ennek már írásos nyoma is van. De hőzöngj tovább nyugodtan.
2013. okt. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Hogy tudsz te ilyen műveleteket végrehajtani? Ki vagy te? Műszaki ember vagy? És hogyan lehet ezt csinálni? Írd már meg, hogy hogy kell ezt csinálni, mert én is szeretném valaki ellen alkalmazni!
2013. okt. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:
Az áramkör zavarása nem bűncselekmény, az 1900-as években is alkalmazták.,1-2 drótot ki és be és kész
2013. okt. 29. 14:46
 38/44 anonim ***** válasza:
Kinek az áramkörét kell megpiszkálni, és hogyan? Hova kell dugni a drótot, ahhoz, hogy érezze ezt? Hisz a lakásába nem tudsz bejutni. Milyen műszerre van szükséged? És a célpont távol vagy közel van? És milyen kárt tesz?
2013. okt. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
Titok. Annyit írhatok, hogy egy egyszerű áramkisülés a vége a dolognak. A végén már az áram is meg fogja rázni
2013. okt. 29. 14:53
 40/44 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy.
2013. okt. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!